Piękne zapomnienie – gorący romans!

Piękne zapomnienie - kup na TaniaKsiazka.plPiękne zapomnienie to książka, która jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Nowość od Jamie McGuire cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek na całym świecie nie bez powodu. Znajdziecie tu nie tylko gorący romans, ale też przejmującą i wciągającą historię. Powieść przypadnie do gustu każdej wielbicielce romansów współczesnych i literatury kobiecej. Sama McGuire udowadnia, że wciąż ma w zanadrzu nietuzinkowe pomysły na wartką akcję i ciekawą fabułę. Ponadto warto tutaj również wspomnieć, że jest to początek całkiem nowej serii. W związku z tym przed czytelniczkami jeszcze całe mnóstwo intrygujących przygód. Sprawdźcie koniecznie, co tym razem przygotowała pisarka!

Piękne zapomnienie – kilka słów o fabule

Camille Camlin, zwana przez przyjaciół „Cami”, to piękna i młoda dziewczyna, która obecnie przechodzi trudny okres. Na co dzień pracuje jako barmanka, do tego studiuje, a każdy wolny weekend poświęca na spotkania ze swoim chłopakiem TJ-em. Wszystko jednak wskazuje na to, że obecnie ich związek wisi na włosku. Ponieważ TJ stawia pracę ponad wszystko, a do tego odwołał swój najbliższy przyjazd. W ramach pocieszenia Cami wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką Rachel wybierają się do baru.

Tenton Maddox był swego czasu królem uczelni i obiektem pożądania większości studentek. Jednak koleje losu sprawiły, że obecnie mieszka wraz z owdowiałym ojcem. Na życie zarabia pracą w lokalnym salonie tatuażu. Ponadto powoli próbuje poukładać swoje sprawy na nowo. I wszystko wskazuje na to, że jest na dobrej drodze, by osiągnąć upragniony spokój. Jednak wtedy na jego drodze pojawia się Camille, która nieźle namiesza w jego życiu.

Dziewczyna nie planuje zakończyć swojego związku z TJ-em, a znajomość z Tentonem uznaje za mało ważną. Okazuje się szybko, że nie wszystkie strony mają takie samo zdanie na ten temat. Tymczasem jeśli mężczyzna z rodziny Maddoxów postanowi, że chce coś mieć, zawsze osiąga cel.

Przypominamy, że książka pt. Piękne zapomnienie jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom romansów współczesnych!

Przeczytaj także