Pełnik – nowa książka Anny Lewickiej już w lipcu

Dom na odludziu, tajemnica, mroczne siły szykujące się do ataku na bezbronną ofiarę… Czy są tu z nami fani twórczości Edgara Allana Poego? Lubicie dreszczyk grozy? Jeśli tak, to Pełnik – nowa książka Anny Lewickiej – to propozycja dla Was! Książka pojawi się w księgarniach już w lipcu. Poniżej znajdziecie więcej informacji.

Pełnik - nowa książka Anny Lewickiej już w lipcu

Pełnik – nowa książka Anny Lewickiej

Emilia, prawniczka z Warszawy, ma dosyć miejskiego życia. Kobieta decyduje się więc rzucić dotychczasową pracę i wyjechać w swoje rodzinne strony, do Kotliny Kłodzkiej. Tam, w niewielkiej miejscowości o nazwie Pełnik, po zmarłej ciotce odziedziczyła dworek, który zamierza wyremontować i przekształcić w ośrodek wypoczynkowy.

W Pełniku na Emilię czeka seria dziwnych wydarzeń i sekretów. Dom na wzgórzu okazuje się być opuszczony tylko na pozór… Co wspólnego z podupadającą posiadłością ma tajne stowarzyszenie Omnia Paribus?

Kobieta poznaje także dwóch zupełnie różnych, ale równie fascynujących mężczyzn. Jeden z nich daje jej poczucie bezpieczeństwa, drugi z kolei rozbudza w niej iście diaboliczne pożądanie. Którego z nich wybierze Emilia?

Czy mrok ogarnie ten świat? Czy miejscowe legendy kryją w sobie ziarno prawdy?

Pełnik – nowa powieść grozy już w lipcu

Premiera książki jest zaplanowana na 14 lipca 2021 roku.

Pełnik ukaże się nakładem Wydawnictwa Jaguar.

Najnowszą powieść grozy autorstwa Anny Lewickiej znajdziecie POD TYM LINKIEM.

Książki Anny Lewickiej

Anna Lewicka od najmłodszych lat zaczytywała się w mitologiach, baśniach i legendach z całego świata. Fascynacja fantastyką i niesamowitościami przekłada się na twórczość pisarki.

Do tej pory czytelnicy mogli sięgnąć po jej Trylogię mocy i szału. Poszczególne tomy tej serii znajdziecie poniżej:

Zobacz także:

Przeczytaj także