Peety. Pies, który uratował mi życie – już wkrótce!

Peety. Pies, który uratował mi życie - kup na TaniaKsiazka.plPeety. Pies, który uratował mi życie to absolutny hit, który na polskim rynku będzie dostępny od 10 lipca 2019 roku. Prezentowana dziś książka przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury faktu i zagranicznych reportaży. Poza tym na tę pozycję powinien zwrócić uwagę każdy wielbiciel psów, a przede wszystkim każdy, kto uwielbia inspirujące i wciągające historie, oparte na prawdziwych wydarzeniach. To jedna z tych książek, które popychają do działania, motywują i wywołują szeroki uśmiech na twarzy czytających. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się na jej temat więcej! Gwarantujemy, że ta pozycja zainteresuje nawet najbardziej wymagających odbiorców!

Peety. Pies, który uratował mi życie – niezwykła recepta na życie i zdrowie

Głównym bohaterem prezentowanej dziś książki jest Eric O’Grey, który rozpaczliwie szukał pomocy. Mężczyzna miał sześćdziesiąt kilogramów nadwagi i borykał się z kilkoma różnymi chorobami. W związku z tym kompletnie wyłączył się z życia społecznego i czuł się okropnie. Wielokrotnie też próbował znaleźć wyjście z tej beznadziejnej sytuacji. Sprawa nie była jednak taka prosta. Któregoś dnia usłyszał nietypową, lekarską poradę, która ostatecznie uratowała mu zdrowie i życie. Pewien doktor zaproponował, by O’Grey zaadoptował psa również z nadwagą.  I tak dla wspólnego dobra, swojego i Peety’ego, Eric rozpoczął codzienne spacery.

Prezentowana dziś książka to niezwykle inspirująca opowieść dla każdego, kto jest gotów dokonać zmian w swoim życiu. Poza tym to świetna propozycja dla wszystkich, którzy wiedzą, jak wiele miłości, radości i nadziei mogą wnieść do życia czworonogi. To więcej niż historia wzajemnej pomocy w odchudzaniu. To  przede wszystkim przepiękna opowieść o sile przyjaźni.

Przypominamy, że książka pt. Peety. Pies, który uratował mi życie będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku od 10 lipca bieżącego roku. Tę niezwykłą i inspirującą historię znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim wielbicielom literatury faktu i reportaży. Ale przede wszystkim tym, którzy poszukują nietuzinkowych opowieści, opartych na prawdziwych wydarzeniach. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Koniecznie to sprawdźcie sami.

Przeczytaj także