Pandemia – powrót mistrza thrillera medycznego!

Pandemia - sprawdź na TaniaKsiazka.plPandemia to książka, która już od pewnego czasu jest dostępna w sprzedaży na naszym rynku. Najnowsza powieść Robina Cooka przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom twórczości pisarza. To przede wszystkim doskonała propozycja dla każdego, kto uwielbia thrillery medyczne z nutą kryminału i sensacji. Warto tutaj wspomnieć, że książki autora cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. W związku z tym w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów i stają się międzynarodowymi hitami. Nic więc dziwnego, że na nowe historie Cooka, odbiorcy czekają z niecierpliwością. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś jest do tego idealna okazja.

Pandemia – kilka słów o fabule

Autor przenosi czytelników w świat najnowszych odkryć genetyki, które dają człowiekowi niezwykłe możliwości. Takie, o których dotychczas mógł jedynie pomarzyć.

W metrze przytomność traci młoda kobieta i umiera w karetce, wiozącej ją do szpitala. Poza tym istnieje duże prawdopodobieństwo, że zmarła była nosicielką niebezpiecznego wirusa. Podczas sekcji zwłok, Jack Stapleton odkrywa, że kobieta miała przeszczepione serce, którego DNA, wbrew wszelkiemu prawdopodobieństwu, jest identyczne z jej własnym. Wkrótce umierają kolejne osoby. Tym samym bohater podejmuje wyścig z czasem. Jack musi odkryć przyczynę zgonu, zanim śmiercionośny wirus zacznie zbierać swoje żniwo. Mężczyzna nawet w najgorszych snach nie przewidział, że śledztwo zaprowadzi go tam, gdzie stawką będzie jego życie.

Robin Cook powraca w wielkim stylu. Po raz kolejny serwuje czytelnikom niezwykle wciągający i mroczny thriller, który Az do ostatniej strony trzyma w napięciu i niepewności. Tym samym wszyscy wielbiciele tego gatunku w medycznym klimacie, znajdą tu coś dla siebie. Jeszcze raz przypominamy, że książka pt. Pandemia jest już dostępna na naszym rynku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Po raz kolejny gorąco polecamy go nawet najbardziej wymagającym fanom gatunku. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Robin Cook udowadnia, że nie bez powodu osiągnął międzynarodowy sukces i cieszy swoją twórczością fanów na całym świecie. Sprawdźcie, co przygotował tym razem!

Przeczytaj także