Pan Romantyczny – Leisa Rayven

Pan Romantyczny - zobacz na TaniaKsiazka.plPan Romantyczny to najnowsza powieść Leisy Rayven, której książki cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. W błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów, stając się międzynarodowymi hitami. W związku z tym jej najnowsza powieść to gorący tytuł, na który wyczekują z niecierpliwością fanki w Polsce. A my przychodzimy z dobrą wiadomością. Pan Romantyczny w sprzedaży na naszym rynku pojawi się już 16 października 2019 roku i zachwyci wszystkie wielbicielki twórczości Leisy Rayven. Poza tym powody do zadowolenia mają również miłośniczki romansów współczesnych. Warto także dodać, że prezentowana dziś pozycja to pierwszy tom serii, więc przed czytelniczkami naprawdę sporo rozrywki!

Pan Romantyczny – kilka słów o fabule

Max Riley jest facetem ze snów. A przynajmniej będzie dla każdego, kto zapłaci odpowiednią cenę. Ponieważ jego alter ego, Pan Romantyczny, to zabójczo przystojny mężczyzna do towarzystwa. I realizuje romantyczne fantazje – randki, które potrafią zawrócić w głowie. W związku z tym nowojorska śmietanka nie może się nim nasycić. Nieważne, czy kobiety pragną dominującego milionera, niegrzecznego chłopca o złotym sercu, gorącego kujona, seksownego motocyklisty czy najlepszego przyjaciela. Ponieważ Max odegra każdą rolę, ale własną tożsamość pragnie zachować w sekrecie.

Wtedy też na scenę wkracza dziennikarka śledcza, Eden Tate. To od rozkochanych klientek trafiają do niej słuchy o miejskiej legendzie. Wówczas kobieta postanawia napisać zjadliwy artykuł, demaskujący tożsamość Maxa i jego zdolność do wyłudzania pieniędzy od samotnych, bogatych dam. Zdesperowany mężczyzna, by chronić tożsamość zarówno swoją, jak i klientek, proponuje Eden trzy randki. Jeśli kobieta się w nim nie zakocha, pozwoli jej opublikować swoją historię. Natomiast jeżeli podda się urokowi Maksa, będzie musiała zapomnieć o sprawie. Cyniczna dziennikarka nie wątpi w swoje umiejętności i emocje, więc zgadza się na taki układ. Teatrzyk z romantycznymi postaciami w tle nie jest w stanie jej zaszkodzić. Sprawy się jednak komplikują, kiedy prawdziwy Max przyznaje, że coś do niej czuje. Kobieta musi ocenić, czy profesjonalny kłamca mówi prawdę, czy pełen pasji mężczyzna z tajemniczą przeszłością to kolejna z ról, którą odgrywa. Po to, żeby ją oszukać i odwieść od napisania artykułu.

Książka pt. Pan Romantyczny będzie dostępna od 16 października bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj.Gorąco polecamy!

Przeczytaj także