Pakt z diabłem – romans współczesny

Pakt z Diabłem - zobacz na TaniaKsiazka.plPakt z diabłem to książka, która jest już dostępna na polskim rynku. Powieść przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom romansów współczesnych i książek erotycznych.  Jeśli zatem poszukujecie czegoś nowego i interesującego w tych gatunkach, koniecznie sprawdźcie prezentowaną dziś pozycję. Poza tym warto tutaj dodać, że jest to pierwszy tom serii, więc przed czytelniczkami jeszcze kolejne części tej pasjonującej opowieści. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta historia, iż cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem odbiorczyń na całym świecie!

Pakt z diabłem – kilka słów o fabule książki

Drapieżny miliarder Jericho Forge nie przegrywa. Nigdy się nie wycofuje i zawsze dostaje to, na co ma akurat ochotę. Nie potrzebuje pozwoleń i nie musi nikogo przepraszać. On może wszystko. Dosłownie. Nie ma żadnych skrupułów. Podobnie jak olśniewająca India Baptiste, zwana Królową Midas, niezrównana pokerzystka, znana z cudownej urody i bezwzględności w grze. Jeśli India postanowi, że musi wygrać, zrobi wszystko, aby to osiągnąć. Nawet jeśli miałaby dać w zastaw samą siebie.

Szybko jednak okazuje się, że zakład z Forge’em był złym pomysłem. Kobieta spodziewała się, że w ten sposób wygra dziesięć milionów dolarów. Pieniądze, od których tak wiele zależało. Jednak tym razem przegrała. A w związku z tym straciła wszystko, co kochała. Poza tym znalazła się w całkowitej władzy mężczyzny, który najwyraźniej postanowił z niej korzystać zgodnie ze swoimi zachciankami. Ku swojemu przerażeniu India niemal od razu odkryła, że ów brutalny, ale niezwykle męski facet budzi w niej instynkty potężniejsze, niż zwykłe pożądanie.

Dumna i niezależna lwica nie ścierpi arogancji bogatego pyszałka. Jednak India i Jericho pożądają siebie nawzajem coraz mocniej i coraz bardziej beznadziejnie. Tym samym to pragnienie wykracza poza wszystko, czego oboje dotychczas zaznali.

Przypominamy, że książka pt. Pakt z diabłem jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecam ją każdej miłośniczce romansów współczesnych i literatury erotycznej.

Przeczytaj także