Pakiet Poldark – razem taniej!

Pakiet PoldarkPakiet Poldark zawiera w sobie cztery tomy powieści związanych z rodem Poldarków, autorstwa Winstona Grahama. Całość w sprzedaży ukaże się 23 listopada bieżącego roku. Jest to bez wątpienia świetna wiadomość dla wszystkich fanów tego brytyjskiego pisarza. Ponadto, specjalnie dla naszych czytelników, obniżyliśmy cenę owego produktu aż o 15%.

Pakiet Poldark – oto, co znajdziecie w środku:

Jak już wspomnieliśmy, są to aż cztery części. Taka kombinacja sprawia, że oferta jest atrakcyjna nie tylko pod względem finansowym, ale również ilościowym. Już nie będziecie musieli oczekiwać niecierpliwie na kolejną przesyłkę, by poznać kontynuację przygód ulubionych bohaterów. Z takim pakietem macie zapewnione długie godziny rozrywki i możliwość przejścia od razu do następnej części po skończeniu danej książki. Pakiet, który już niedługo ukaże się na rynku zawiera cztery pierwsze części, a więc:

Ross Poldark, tom I – tytułowy bohater zmęczony wojną w Ameryce wraca do Wielkiej Brytanii. Powrót do domu nie jest jednak tak radosny, jak oczekiwał. Na miejscu okazuje się, że jego ojciec nie żyje, a majątek rodziny został doprowadzony do ruiny. W dodatku kobieta, którą kochał właśnie zaręczyła się z kuzynem. Mężczyzna postanawia ją odzyskać. Lecz pewnego dnia pod swój dach zabiera z jarmarku ubogą dziewczynę, chcąc jej pomóc, a to na zawsze odmieni jego los…

Demelza, tom II – małżeństwo Rossa Poldarka i Demelzy Carne zostaje wystawione na ciężką próbę. Kobieta próbuje dostosować się do życia wśród kornwalijskich właścicieli ziemskich, co niesie za sobą wiele bólu i cierpienia. Nawet narodziny pierwszego dziecka nie są wstanie osłodzić tych chwil. Ponadto Ross staje się śmiertelnym wrogiem bogatego bankiera George’a Warleggana.

Jeremy Poldark, tom III – Demelza i Ross przeżywają jedną z większych tragedii w życiu. Stracili właśnie córkę. Ale żałoba to nie jedyna rzecz, z którą muszą się zmagać. Mężczyzna został oskarżony o zrabowanie dwóch rozbitych statków. Problemy też sprawia wciąż George Warleggan. Nad rodziną Poldarków zaczynają zbierać się czarne chmury.

Warleggan, tom IV – małżeństwo Rossa i Demelzy wciąż jest bardzo burzliwe. Mimo to mężczyzna decyduje się podjąć ryzykowne, górnicze przedsięwzięcie, które może zagrozić finansowej stabilizacji jego rodziny. Między Rossem a Elizabeth zdaje się odradzać dawne uczucie, a Demelza zaczyna flirt z przystojnym Szkotem. Czy rodzina Poldarków uniknie nieuchronnie zbliżającej się klęski na wszystkich frontach?

Przypominamy, że pakiet Poldark w sprzedaży pojawi się 23 listopada 2016 roku i specjalnie dla was będzie o 15% tańszy. Gorąco zachęcamy do zakupu!

Przeczytaj także