P.S. Wciąż cię kocham – kontynuacja młodzieżowego hitu!

P.S. Wciąż cię kocham - zobacz na TaniaKsiazka.plP.S. Wciąż cię kocham to książka, która zachwyci wszystkie miłośniczki literatury młodzieżowej. Książka na polskim rynku będzie dostępna od 13 lutego 2019 roku i z pewnością zachwyci odbiorczynie, które sięgnęły także po pierwszą część. Zgadza się! Prezentowana dziś książka to kontynuacja międzynarodowego hitu i światowego bestsellera pt. Do wszystkich chłopców, których kochałam.

Autorka Jenny Han po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Obecnie pisarka zalicza się do grona autorek, których książki dla młodzieży sprzedają się w błyskawicznym tempie. Jej książki wielokrotnie znajdowały się na liście TOP 10 bestsellerów New York Timesa, na której utrzymywały się po kilkanaście tygodni. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z jej twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś jest na to idealny moment.

P.S. Wciąż cię kocham – kontynuacja światowego bestsellera

Lara Jean i Peter tworzą doskonały związek, w którym wszystko dobrze się układa. Ich sielanka nie trwa jednak zbyt długo. Już wkrótce do zakochanego duetu wtrąca się Genevieve, była Petera. A gdyby tego było mało, na horyzoncie pojawia się także John Ambrose, piąty adresat listów Lary Jean. I cóż… żadne z nich nie ukrywa, że liczą na coś znacznie więcej, niż zwykła przyjaźń.

Aby uczcić rozbiórkę domku na drzewie, paczka znajomych postanawia zagrać w zabawę z ich dzieciństwa. Zasady są proste. Wygrany może zażądać od dowolnego przegranego wszystkiego, czego chce. Lara Jean ma jasny plan. Kiedy wygra, zmusi Genevive aby ta zostawiła Petera w spokoju. O ile do tego czasu to on będzie wciąż zajmować jej serce i wolny czas…

Przypominamy, że książka pt. P.S. Wciąż cię kocham będzie dostępna na polskim rynku od 13 lutego 2019 roku. Powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury młodzieżowej i romansów współczesnych, które nie tylko poruszą Wasze serca, ale zapewnią też wiele uśmiechu.

Natomiast tutaj znajdziecie pierwszą część tej zaskakującej i wciągającej historii, czyli książkę pt. Do wszystkich chłopaków, których kochałam.

Przeczytaj także