Outletobranie – książki do 70% taniej

Mamy coś dla łowców książkowych okazji. Zaczynamy outletobranie! A to znaczy, że możesz złapać książki z naszego outletu do nawet 70% taniej! 

Outletobranie - sprawdź książki >

Do outletu trafiają książki z delikatnymi uszkodzeniami. Niektóre mają np. zagięte lub zarysowane okładki. Te defekty wcale nie przeszkadzają w czytaniu.

Pora na outletobranie! Sprawdź książki >

Żeby ułatwić Wam wybór, przeczesaliśmy cały outlet i wybraliśmy najciekawsze książki. To różnorodne propozycje, które zaspokoją różnorodne zainteresowania czytelnicze. Zatem mamy coś dla dzieci, młodzieży i dorosłych czytelników. Coś dla fanów kryminałów i mocnych historii, książki dla miłośników romansów, a nawet dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o np. zdrowym stylu życia.

Najlepsze z outletu do -70% >

Jak to w outlecie – liczba książek jest ograniczona, a sporo z nich to pojedyncze egzemplarze, zatem kto pierwszy, ten lepszy!

Tylko spójrz, jakie książki możesz złapać dużo poniżej cen okładkowych…

Druga szansa - sprawdź w TaniaKsiazka.plDruga szansa Marcie Steele

Dwie przyjaciółki, które pracują w sklepie z butami i próbują poukładać swoje życia.  Gdy dowiadują się, że ich ukochany sklep stoi na skraju bankructwa, postanawiają zrobić wszystko, żeby do niego nie dopuścić.

Po drodze okaże się, że na przyjaciółki czeka nie tylko możliwość ocalenia butiku….

Sprawdź książkę >

 

Dobry tłuszcz - sprawdź książkę >Dobry tłuszcz Joseph Mercola

Potrzeba drastycznego ograniczania tłuszczy w zdrowej diecie to mit. Odpowiednie tłuszcze nie tylko przyspieszają metabolizm, ale też oczyszczają organizm z toksyn.

Z książki dowiesz się, po jaki tłuszcz sięgać i jak dużo go jeść. Na jakiej aktywności fizycznej warto się skupić oraz jak dzięki odpowiednio zbilansowanej diecie odzyskać zdrowie.

Sprawdź książkę >

 

Cudowny chłopak - sprawdź książkę >Cudowny chłopak. Wszyscy jesteśmy wyjątkowi Raquel Jaramillo

Ta książka to już klasyka współczesnej literatury młodzieżowej.

August Pullman jest zwykłym chłopcem o niezwykłej twarzy. To dlatego wszędzie postrzegany jest jako ktoś, kto nie pasuje…

To wydanie ilustrowane książki, w której oprócz przygód chłopca i jego przyjaciółki, suczki Daisy, dzieci przeczytają opowieść o empatii.

Sprawdź książkę >

Outletobranie potrwa do 3 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Outletobranie - sprawdź książki >

Przeczytaj także