Ostre przedmioty z okładką serialową!

Ostre przedmioty z okładką serialową - zobacz na TaniaKsiazka.plOstre przedmioty z okładką serialową to nie lada gratka dla wszystkich miłośników tego typu wydań. Wśród Czytelników można znaleźć sporą grupę osób, które uwielbiają kolekcjonować książki z okładkami filmowymi lub serialowymi. Najczęściej są to także wielcy fani ekranizacji ich ulubionych powieści. Tym razem podobnego zabiegu doczekała się debiutancka powieść Gillian Flynn. Największą sławę pisarce przyniosła historia pt. Zaginiona dziewczyna, jednak jej początki w literackim świecie również zasługują na uwagę. Powieść Ostre przedmioty została doceniona nie tylko przez Czytelników, ale także przez filmowców. I tym sposobem już niebawem na małych ekranach pojawi się serial, który powstał na podstawie książki. Co za tym idzie, wznowiono także wydanie papierowe historii, ubierając ją w okładkę serialową. W Polsce będzie ona dostępna od 4 lipca 2018 roku. A o czym opowiada sama powieść?

Ostre przedmioty z okładką serialową – sensacyjna historia, która wciąga

Prezentowana dziś powieść przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacyjnej. Główną bohaterką książki jest dziennikarka śledcza, Camille Preaker. W jej rodzinnym miasteczku dochodzi do dwóch szokujących zbrodni. Ofiarami są dwie dziewczynki. I to właśnie Camille ma zająć się opisaniem śledztwa, które jest w toku. Bohaterka nie ma więc wyjścia i musi powrócić w rodzinne strony.

Wind Gap to mała i duszna mieścina w stanie Missouri. Miejsce, z którego kobieta uciekła z radością i którego szczerze nienawidzi. To właśnie tam wiele lat temu zmarła jej siostra. To tam po raz pierwszy Camille zaczęła kaleczyć swoje ciało. Ale to nie tylko powrót przykrych wspomnień. W Wind Gap wciąż mieszka jej despotyczna matka. Bohaterka będzie zmuszona zmierzyć się nie tylko z nią, ale także z własnymi demonami przeszłości.

Przypominamy, że książka Ostre przedmioty z okładką serialową będzie dostępna od 4 lipca bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Warto dodać, że produkcją serialu opartego o tę historię, zajmuje się HBO. Reżyserem został Jeana-Marca Vallée, a w roli głównej wystąpi Amy Adams. Światowa premiera produkcji przewidywana jest na 8 lipca 2018 roku.

Przeczytaj także