Ostatnia część cyklu Kwiat paproci!

Ostatnia część cyklu Kwiat paproci. Przesilenie - zobacz na TaniaKsiazka.plOstatnia część cyklu Kwiat paproci to jedna z najbardziej wyczekiwanych książek w tym roku. Kobiety w całej Polsce pokochały Katarzynę Berenikę-Miszczuk za tę niezwykle wciągającą serię, a grono jej fanek stale się powiększa. Najnowsza książka nosić będzie tytuł Przesilenie i w sprzedaży pojawi się 24 maja 2018 roku. To doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej, pięknej i beletrystyki. Co takiego ma w sobie wspomniany cykl, że cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem? Autorka w doskonały sposób łączy ze sobą perypetie bohaterów, poczucie humoru i pradawne obrzędy oraz słowiańskie bóstwa. To wszystko składa się na niesamowitą i niezwykle magiczną historię, która urzeknie każdego! Jeśli do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością Katarzyny Bereniki-Miszczuk, koniecznie nadróbcie zaległości!

Ostatnia część cyklu Kwiat paproci – czy żarem miłości można się sparzyć?

To już ostatnia czytelnicza podróż do świata pradawnych obrzędów i słowiańskich bóstw. W tle niestrudzenie majaczy zazdrość, ale też wielka miłość. Rozpoczynają się również święta Dziadów i Szczodrych Godów. Nieuchronnie zbliża się czas, w którym obietnica dana bogu ognia, Swarożycowi, musi zostać spełniona. Czy tym razem główna bohaterka, Gosia, podoła zadaniu? Sytuacja nie jest oczywista. Tym bardziej że do końca nie wiadomo, jak zachowa się jej wielka miłość – Mieszko. Czy mężczyzna pomoże w spełnieniu przysięgi, czy stanie się przeszkodą?

Katarzyna Berenika-Miszczuk po raz ostatni zabiera Czytelniczki w ten magiczny świat.  Ostatnia część cyklu Kwiat paproci, jak cała twórczość pisarki, zaskakuje i wciąga do reszty. Powieść pt. Przesilenie czyta się jednym tchem. Tutaj w końcu zamykają się wszystkie wątki i wyjaśniają się losy bohaterów. Trzeba przyznać, że magiczna przygoda, jaka trwała przez 4 tomy doczekała się godnego zakończenia. A autorka po raz kolejny udowodniła, że jest wciąż w szczycie formy. I nie zamierza spocząć na laurach. Kto wie, może już niedługo zaskoczy Czytelniczki nową powieścią?

Przypominamy, że ostatnia część cyklu Kwiat paproci pojawi się w sprzedaży 24 maja bieżącego roku. Książkę pt. Przesilenie znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także