Ostatni raz, gdy rozmawialiśmy – Fiona Sussman

Ostatni raz, gdy rozmawialiśmy - kup na TaniaKsiazka.plOstatni raz, gdy rozmawialiśmy to powieść, której autorką jest Fiona Sussman. Książka na polskim rynku pojawi się już 9 lutego 2018 roku i przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom kobiecych thrillerów. Autorka zdobyła serca Czytelniczek na całym świecie, dzięki poruszającym powieściom i opowiadaniom. W swoich publikacjach Sussman nie boi się trudnych i psychologicznych tematów, co da się zauważyć w prezentowanej dziś lekturze. Jeśli zatem poszukujecie dobrej książki na mroźne wieczory, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co pisarka tym razem przygotowała swoim fanom.

Ostatni raz, gdy rozmawialiśmy – tragiczne konsekwencje jednej decyzji

Główną bohaterką powieści jest Carla Reid, która w planach miała świętowanie rocznicy ślubu wraz z mężem i ich dorosłym synem, Jackiem. Kobieta jest bardzo szczęśliwa, nie pamięta bowiem momentu, kiedy ostatnio czuła się tu tak dobrze. Nikt z zebranych tego wieczoru nie miał pojęcia, że obcy mężczyzna przerwie ten sielankowy wieczór. Ben Toroa odebrał Reid wszystko, co kochała. Teraz Carla musi ułożyć sobie życie na nowo. To, kim była do tej pory i co miała, odeszło wraz z jej bliskimi.

Tymczasem Ben zmaga się z konsekwencjami tamtej tragicznej nocy. Czy zimne i posępne mury więzienia czegoś go nauczyły? Czy to możliwe, że wieczór, który zakończył szczęście Carli, ocalił kogoś innego? A co jeśli wróg stanie się ofiarą, a ofiara zbawcą? Czy to w ogóle możliwe? I w końcu: jak rozpoznać chwilę, której konsekwencje rzucą mroczny cień na dalsze życie?

Fiona Sussman stworzyła słodko-gorzką i niezwykle realistyczną opowieść o zbrodni, karze i miłości. To także pasjonująca historia, pokazująca, że nadzieja na lepsze zawsze tli się gdzieś na horyzoncie. I warto ją dostrzegać.

Przypominamy, że książka pt. Ostatni raz, gdy rozmawialiśmy będzie dostępna od 9 lutego bieżącego roku, a znajdziecie ją tutaj. Powieść polecamy gorąco wszystkim miłośniczkom thrillerów psychologicznych. Gwarantujemy, że historia stworzona przez Sussman do ostatniej strony będzie trzymała Was w niepewności i zaskoczy swoim zakończeniem. Zadowoli również nawet najbardziej wymagające miłośniczki gatunku.

Przeczytaj także