Ostatni lot – thriller psychologiczny

Ostatni lot - sprawdź na TaniaKsiazka.plOstatni lot to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników thrillerów psychologicznych opowieści z nutą sensacji. Książka na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 3 czerwca 2020 roku i zainteresuje nawet najbardziej wymagających odbiorców. Ponieważ czytelnicy znajdą tu wartką akcję i misternie skonstruowaną intrygę. Napięcie rośnie z każdą kolejną stroną, a odbiorcy aż do końca nie wiedzą, jak ostatecznie potoczą się losy bohaterów. Tym samym, jeśli poszukujecie nietuzinkowej i wciągającej historii, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie ten tytuł i przekonajcie się o tym sami!

Ostatni lot – kilka słów o fabule

Główna bohaterka, Claire Cook, wiedzie idealne życie u boku kochającego męża – zamożnego polityka. Dzięki temu może cieszyć się luksusowym mieszkaniem na Manhattanie, a jej głowy nie zaprzątają absolutnie żadne zmartwienia. Okazuje się jednak, że to tylko pozory. Ponieważ za zamkniętymi drzwiami ich rezydencji nic nie jest takie, jakim się wydaje. Apodyktyczny mąż nie dość, że nie potrafi zapanować nad swoim wybuchowym charakterem, to jeszcze śledzi każdy ruch żony. Po to, by zyskać pewność, że Claire jest w stanie sprostać jego wygórowanym standardom. A chociaż kontroluje jej każde posunięcie, nie ma pojęcia, że Claire od miesięcy skrupulatnie planuje ucieczkę.

Pewnego dnia na drodze Claire staje inna kobieta, której sytuacja jest równie dramatyczna. Bohaterka w lotniskowym barze spotyka Evę, która także zrobi wszystko, by zniknąć. W ostatniej chwili kobiety podejmują trudną decyzję o zamianie biletów. Claire poleci jako Eva do Oakland, a Eva do Puerto Rico jako Claire. Takie posunięcie daje im nadzieję na to, że zaczną wszystko od początku, z czystą kartą.

Kiedy lecący na Karaiby samolot ulega katastrofie, Claire staje przed niełatwą decyzją. Ponieważ może ukraść tożsamość Evy, z całym bagażem skrzętnie ukrywanych przez nią sekretów.

Przypominamy, że książka pt. Ostatni lot będzie dostępna w sprzedaży od 3 czerwca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdemu miłośnikowi thrillerów psychologicznych. Koniecznie to sprawdźcie! Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także