Ostatni dom na zapomnianej ulicy – mroczna, tajemnicza, pokręcona. Odważysz się?

Ostatni dom na zapomnianej ulicy — widzisz tytuł i wydaje Ci się, że to historia jakich wiele, głównie w horrorach. No właśnie, mylić się to rzecz ludzka, prawda?

Ostatni dom na zapomnianej ulicy

Ostatni dom na zapomnianej ulicy Catriony Ward — przygotuj się!

Możemy się nad tym zastanawiać, tymczasem Catriona Ward ma dla fanów thrillerów i kryminałów coś, czego nie mogli spodziewać się nawet czytelniczy wyjadacze.

Ta książka rzuciła mnie na kolana. Nie czytałem nic podobnie ekscytującego od czasu „Zaginionej dziewczyny”.
~ Stephen King

Niesamowita… Nie przypominam sobie, aby w ostatnich latach ukazała się druga tak odważna i udana książka.
~ A.J. Finn

Nie wiem, jak dla Ciebie, ale dla mnie taka rekomendacja od Stephena Kinga, to już wartość sama w sobie. 😉

Seryjny morderca, zaginione dziecko…

Mroczny las i kłamstwo, które zakrada się w opowieści z pozoru prawdziwe. Przeciętna ulica, przeciętny dom i zbrodnia, która może zachwiać posadami świata. Pogrzebane tajemnice, zemsta i śmierć…

W tytułowym ostatnim domu na zapomnianej ulicy mieszka Ted. Mężczyzna mimo widocznych psychicznych problemów sprawia całkiem dobre wrażenie, ale to w jego kierunku padają oskarżenia, kiedy w okolicy bez śladu znika sześciolatka.

Śledczym nigdy nie udało się dowiedzieć tego, co właściwie stało się z dziewczynką. Mijają lata, a siostra zaginionej nadal nie może pogodzić się ze stratą. Wie, że nie spocznie, póki nie dowie się, co właściwie stało się 11 lat temu.

Ostatni dom na zapomnianej ulicy to thriller psychologiczny o traumie, zemście, kłamstwie i tajemnicach, które przyprawiają czytelnika o gęsią skórkę.

Warto podjąć wyzwanie i zmierzyć się z książką Catriony Ward. Stephena Kinga jej książka rzuciła na kolana, a w końcu wcale nie tak łatwo rzucić na kolana mistrza grozy. Bo to akurat jego domena. Zatem zaryzykujesz?

Skoro polskie wydanie miało premierę pod koniec lipca, to nawet dziś możesz ją złapać w naszej księgarni: Ostatni dom na zapomnianej ulicy sprawdź >

Sprawdź też:

Przeczytaj także