Osiedle RZNiW – nowość od Mroza już jest!

Osiedle RZNiW - kup na TaniaKsiazka.plOsiedle RZNiW to książka, która przypadnie szczególnie do gustu miłośnikom twórczości polskiego pisarza, Remigiusza Mroza. Powieść w sprzedaży pojawi się już dziś, 15 lipca 2020 roku i zainteresuje również wielbicieli powieści kryminalnych. Autor już niejednokrotnie udowadniał, że mimo dużej częstotliwości wydawanych książek, wciąż trzyma poziom i potrafi zaskoczyć czytelników. Potwierdza to najnowszym bestsellerem, na który z niecierpliwością czekają jego fani. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Sprawdźcie koniecznie, co takiego mają w sobie jego książki, iż w tak szybkim czasie stają się krajowymi hitami!

Osiedle RZNiW – kilka słów o fabule książki

Akcja powieści rozgrywa się we wczesnych latach dwutysięcznych. Blokowisko na osiedlu RZNiW – tutaj rytm dnia wyznacza rap, a wokół unosi się dym z jointów. Poza tym w tym miejscu zdecydowanie nie lubi się obcych. Na dwudziestym piętrze jednego z bloków mieszka Deso. Chłopak wychowuje się bez rodziców, a każdy kolejny dzień to zmagania z życiem w skrajnej nędzy. Pewnej nocy otrzymuje esemesa z nieznanego numeru. Nadawca pisze: „Boję się. Chyba ktoś za mną idzie”. Deso po chwili wahania oddzwania, ale w słuchawce słyszy jedynie trzask. Na zajątrz dowiaduje się, że zaginęła dziewczyna z jego klasy. Bohater kompletnie nie ma pojęcia, dlaczego dziewczyna postanowiła skontaktować się akurat z nim. Jednak uznaje, że to nie może być przypadek i zaczyna na własną rękę szukać zaginionej.

W najnowszej książce Remigiusz Mróz serwuje czytelnikom nie tylko wciągającą opowieść kryminalną. To przede wszystkim świeże spojrzenie na hip-hopową subkulturę przełomu wieków i wciąż obecny problem ubóstwa w Polsce.

Przypominamy, że książka pt. Osiedle RZNiW będzie dostępna w sprzedaży już dziś od 15 lipca bieżącego roku. Prezentowaną dziś historię znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom pisarza. I tym, którzy poszukują fascynujących i wciągających powieści kryminalnych. Sprawdźcie to koniecznie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także