Opowieści z Wieloświata. Wieloświat

Opowieści z Wieloświata. Wieloświat to książka, która w sprzedaży pojawi się już od 18 listopada 2020 roku. Co ważne, tę pozycję Anny Sokalskiej można czytać niezależnie od trylogii Wieloświat, w której skład wchodzą trzy inne tomy. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, to idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie, jak słowiańskie wierzenia i mity mistrzowsko połączone zostały tu z miejską fantastyką i wątkami science fiction. Poszukujecie nietuzinkowej i wciągającej opowieści, która skutecznie porwie was w swój świat? Dobrze trafiliście! Ponieważ książki Sokalskiej nie bez powodu w tak błyskawicznym tempie uzyskały status bestsellerów.

Opowieści z Wieloświata. Wieloświat - kup na TaniaKsiazka.pl

Opowieści z Wieloświata. Wieloświat – kilka słów o książce

Zamknięta w sobie studentka, szaman romskiego pochodzenia, zdolna gimnastyczka, pozbawiony powołania katolicki ksiądz i kobieta bez wspomnień. To od nich, rozdartych między krwawym bożkiem a beznamiętnym aniołem, będzie zależała przyszłość Wieloświata. Ponadto każdy ich wybór okupiony będzie ofiarą i próbą silnej woli.

Tym razem era nowych technologii i prób ratowania środowiska naturalnego wkroczyła w zupełnie nową fazę. Demony zaczynają uciekać ze swojej części zaświatów, próbując wytrącić z równowagi Wieloświat. I robią wszystko, by zawalił się, ustępując miejsca zjednoczonemu, Nowemu Światu. Taka wizja dla jednych jest bardzo kusząca, dla innych zaś staje się prawdziwym koszmarem. Anioły szukają pomocy wśród ludzi, w których przebudziły się szamańskie moce. Jednak okazuje się, że uratowanie starego porządku nigdy nie było tak trudne, jak teraz. Czy bohaterom wystarczy sił, aby odmienić losy znanego im świata? Ile będą musieli poświęcić, by osiągnąć cel? I jakie bitwy przyjdzie im stoczyć? Jedno jest pewne. Nadchodzi Nowy Świat. I dla jednych będzie rajem, dla innych piekłem.

Przypominamy, że książka pt. Opowieści z Wieloświata. Wieloświat będzie dostępna w sprzedaży już od 18 listopada bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść, autorstwa  Anny Sokalskiej znajdziecie tutaj. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję, jeśli interesuje was literatura fantasy i przekonajcie się o fenomenie polskiej pisarki. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także