Opowieści o zwierzętach, które zmieniły świat

Opowieści o zwierzętach - kup na TaniaKsiazka.plOpowieści o zwierzętach, które zmieniły świat to książka, która na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 2 października 2019. To doskonała propozycja dla wszystkich młodszych czytelników, uwielbiających superbohaterów. Ale nie tylko! Kto z nas, dorosłych, nie lubi oglądać słodkich kotków czy piesków w Internecie? Czy znacie, chociaż jedną osobę, która nie robi maślanych oczu na widok słodkiego szczeniaczka, małej świnki lub kózki? No Otóż to. W związku z tym prezentowany dziś tytuł przypadnie do gustu nie tylko dzieciom, ale również ich rodzicom i opiekunom. Ponieważ to jedna z tych pozycji, która udowadnia, że nie tylko człowiek może być superbohaterem.

Opowieści o zwierzętach, które zmieniły świat – kilka słów

Zwierzęta towarzyszą człowiekowi praktycznie od zawsze. Te udomowione nierzadko udowadniają, że są najwierniejszymi przyjaciółmi. Często słyszymy, że pies uratował właścicielowi życie, poświęcając swoje. Poza tym zwierzęta świetnie sprawdzają się w służbach mundurowych, strzegąc ogólnego porządku i bezpieczeństwa wszystkich obywateli na lotniskach, w wojsku czy policji. Dziś przed wami niezwykła książka, która prezentuje aż 51 prawdziwych bohaterów z krwi i kości. Okazuje się bowiem, że wcale nie muszą mówić ludzkim głosem, by zapisać się na kartach historii. Jak już wspomnieliśmy, zwierzęta dokonują niezwykłych rzecz. W tej pozycji poznacie mnóstwo wzruszających i niesamowitych opowieści z życia wziętych.

Słoń Ning Nong doskonale przeczuwał zbliżające się tsunami. W związku z tym na własnym grzbiecie przeniósł ośmioletnią dziewczynkę w bezpieczne miejsce. Pies Balto samodzielnie poprowadził zaprzęg przez śnieżycę. A wszystko po to, by dostarczyć lekarstwa dzieciom. Natomiast niedźwiedź Wojtek zgłosił się do noszenia ciężkich pocisków, by wesprzeć polskich żołnierzy podczas bitwy.

Ta książka bez wątpienia udowadnia, że odwaga nierzadko merda ogonem. Przypominamy zatem, że lektura pt. Opowieści o zwierzętach, które zmieniły świat będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 2 października bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośnikom czworonogów. To zdecydowanie książka nie tylko dla najmłodszych!

Przeczytaj także