Opowiem ci o zbrodni 2 – hit powraca!

Opowiem Ci o zbrodni 2 - zobacz na TaniaKsiazka.plOpowiem ci o zbrodni 2 to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury kryminalnej. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele polskich twórców tego typu literatury. Dlaczego? Ponieważ w jednym miejscu znajdziecie historie opowiedziane przez samych mistrzów polskiego kryminału. Ponadto opowieści, które snują, związane są z prawdziwymi wydarzeniami. Jeśli więc do tej pory zastanawialiście się, czy literatura kryminalna jest dla was, koniecznie sięgnijcie po tę pozycję. Każdy autor opowiada inną historię i robi to w swoim stylu, za który pokochali go czytelnicy. Tym samym w jednym miejscu znajdziecie najbardziej rozpoznawalnych pisarzy gatunku i próbkę ich możliwości. To doskonała okazja, by sprawdzić, który pisarz może was zainteresować swoją twórczością.

Opowiem ci o zbrodni 2 – część druga popularnej serii

Prezentowana dziś pozycja to już druga część bardzo dobrze przyjętej książki pt. Opowiem ci o zbrodni i programu TV, emitowanego na kanale Crime+Investigation Polsat. Wnajnowszej odsłonie pojawiają się ponownie najgłośniejsze polskie „pióra kryminalne”. A w związku z tym mroczne historie, które wydarzyły się naprawdę. Tym razem czytelnicy zetkną się z siedmioma opowieściami od ośmiu autorów. Kto wystąpi tym razem? To Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Max Czornyj, Marta Guzowska, Małgorzata i Michał Kuźmińscy, Joanna Opiat-Bojarska oraz Katarzyna Puzyńska.

Każdy z wymienionych pisarzy przeanalizował okoliczności, towarzyszące przestępstwom. Rozmawiali z profilerami, patologami, psychologami, specjalistami kryminologami i analizowali akta. Następnie każdy z nich opisał wybraną historię, starając się zrozumieć, co doprowadziło do tragedii. Jak już wspomnieliśmy, autorzy zrobili to w charakterystyczny dla siebie sposób, do którego przyzwyczaili swoich czytelników.

Jeśli komuś będzie mało wrażeń, to przypominamy, że książka towarzyszy programowi w telewizji Crime+Investigation. Pisarze są w nim narratorami, przedstawiającymi kulisy śledztwa i rozmawiającymi z ekspertami, których udział okazuje się niezwykle ważny dla przebiegu opowieści.

Prezentowana dziś książka pt. Opowiem ci o zbrodni 2 jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i prawdziwych historii.

Przeczytaj także