„Opowiadania zebrane” Franka Herberta

Opowiadania zebraneOpowiadania zebrane Franka Herberta to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości tego autora, który znany jest głównie ze słynnej serii Diuny. Tom pierwszy ukaże się w sprzedaży już 21 września bieżącego roku. Jest to pierwsze tak obszerne wydanie krótkich form prozatorskich pisarza.

Opowiadania zebrane

Składać się będą z dwóch części, a zebranych zostanie w nich aż czterdzieści opowiadań. Takie wydanie to niezwykle atrakcyjna oferta dla wszystkich, którzy cenią sobie twórczość pisarza. Wszak kunszt Herberta nie objawiał się jedynie w Diunie. Zbiór opowiadań to świetny przekrój zainteresowań pisarza, które w późniejszym czasie wykorzystał do stworzenia słynnej serii Kroniki Diuny. Dzięki najnowszej publikacji, czytelnik pozna najważniejsze tematy poruszane przez Franka Herberta.

Opowiadania zebrane pozwalają na obserwację zmiany stylu pisarza. Czytelnicy mają szansę prześledzić rozwój jak również ewolucję, którą przeszedł Herbert dorabiając się tytułu mistrza fantastyki naukowej. We wstępie do książki można znaleźć słowa autora, brzmiące następująco: Wytrwać w tej pracy pomagało mi przeświadczenie, że mój trud może być przydatny dla innych osób, które pragną się poświęcić pisarstwu.

Przypominamy, że Opowiadania zebrane tom I ukażą się na polskim rynku wydawniczym 21 września tego roku. Takiej okazji nie można przegapić! Zwłaszcza, że teraz możecie nabyć tę książkę z 25% rabatem! Dokładnie tak! Nie zwlekaj i już teraz zamów swój egzemplarz Opowiadań zebranych jednego z najbardziej znanych pisarzy science fiction.

Przeczytaj także