On cię okłamuje – dramat psychologiczny

On cię okłamuje - zobacz na TaniaKsiazka.plOn cię okłamuje to nowa książka od Amandy Reynolds. Na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 4 września 2019 roku. Prezentowana dziś powieść przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom dramatów psychologicznych, z nutą thrillera. Poza tym możecie być pewne, że kolejna historia od tej bestsellerowej pisarki wciągnie was już od pierwszych stron. I wywoła dreszczyk niepewności i grozy. Ponieważ nie bez powodu książki Reynolds stają się w błyskawicznym tempie międzynarodowymi hitami i zyskują status bestsellerów. Jeśli więc do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, a szukacie czegoś nietuzinkowego, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem swoim fankom przygotowała pisarka. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

On cię okłamuje – kilka słów o fabule książki

Myślisz, że wiesz wszystko na temat tego, co wydarzyło się tamtej nocy. Co, jednak jeśli on cię okłamuje?

Mark Winter został skazany na trzy lata pozbawienia wolności. Nigdy jednak nie przyznał się do tego, o co został oskarżony przez swoją uczennicę, Jess Tidy. Poza tym u boku męża nieustannie stała Karen Winter. Zdecydowana i zdeterminowana, by za wszelką cenę chronić swoją rodzinę. Teraz jednak dziesięć lat od tych wydarzeń, powraca Jess. A wraz z nią prawda o tym, co wydarzyło się tamtej feralnej nocy.

On cię okłamuje to doskonale skonstruowany i trzymający w napięciu dramat psychologiczny. Amanda Reynolds po raz kolejny udowadnia, że jej międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Stworzyła historię, która wciąga i nie pozwala oderwać się od książki. Mroczna atmosfera niepewności sprawia, że aż do ostatnich stron czytelniczki nie wiedzą, czego się spodziewać i jakie będzie zakończenie tej powieści.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. On cię okłamuje będzie dostępna w sprzedaży na naszym rynku od 4 września bieżącego roku. Jeszcze raz polecamy ją wszystkim wielbicielkom dramatów psychologicznych i powieści z nutą thrillerów w tle. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające miłośniczki gatunku znajdą tu coś dla siebie. Sprawdźcie to!

Przeczytaj także