Okno z widokiem – Magdalena Kordel

Okno z widokiem - kup na TaniaKsiazka.plOkno z widokiem to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek twórczości Magdaleny Kordel. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbicielki literatury kobiecej i obyczajowej. Najnowsza książka polskiej pisarki jest już dostępna w sprzedaży i z pewnością po raz kolejny Was zaskoczy i wciągnie. Warto tutaj również wspomnieć, że prezentowana dziś powieść to już kolejny tom z bestsellerowej serii Malownicze.

Autorka przyznaje, że zaczęła pisać, aby poradzić sobie z traumatycznymi przeżyciami i problemami egzystencjalnymi. Dzięki temu jej styl charakteryzuje się wnikliwością i zawsze interesującą fabułą. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję.

Okno z widokiem – kilka słów o fabule książki

W Malowniczem przeszłość miesza się z teraźniejszością, a skrywane od lat sekrety rodzinne wychodzą na jaw.

Róża, archeolog, po pewnej aferze na uczelni postanawia uciec do Malowniczego, które przecież w dzieciństwie było jej ostoją. Poza tym czeka tam na nią ukochana babcia ze swoim niemężem. Jednak sielską atmosferę już wkrótce psuje wstrząsająca informacja. Pewien inwestor chce zrównać z ziemią uwielbianą przez Różę kapliczkę św. Antoniego. W związku z tym dziewczyna postanawia zawalczyć o swój raj na ziemi. Udaje jej się w to zaangażować niemal każdego, kto akurat znalazł się na jej drodze. Jednak czy plan Róży się powiedzie? Czy uda jej się ocalić ukochaną ostoję? Wszak inwestor nie ma zamiaru rezygnować z tak obiecującej działki…

Przypominamy, że książka pt. Okno z widokiem jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś powieść Magdaleny Kordel znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i powieści obyczajowych. Pisarka po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem autorka przygotowała swoim fanom. Gwarantujemy, że nie pożałujecie i nawet najbardziej wymagająca odbiorczyni znajdzie w tej historii coś dla siebie.

Przeczytaj także