Ogród z marzeń – Carmen Santos

Ogród z marzeń - kup na TaniaKsiazka.plOgród z marzeń to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej. Poszukujecie historii, która wzbudzi w Was wiele emocji i ciepła? Trafiłyście idealnie! Powieść na polskim rynku dostępna będzie od 12 stycznia 2018 roku. Jest to więc świetna okazja, by nowy rok zacząć z nową, fantastyczną książką. A Carmen Santos potrafi tworzyć opowieści na najwyższym poziomie. W jej powieściach Czytelniczki odnajdą niebanalny, południowy styl i ciekawą kreację bohaterów. Koniecznie sprawdźcie same, co takiego mają w sobie historie tej pisarki, że błyskawicznie kradną serca odbiorców na całym świecie.

Ogród z marzeń – jak o niego dbać, by dawał plony?

Jest rok 1927, kiedy główny bohater, Rodolfo Montero dostaje tragiczną wiadomość. Właśnie zmarł jego ojciec. Tym samym mężczyzna zmuszony jest opuścić ukochany Paryż, by przejąć rodzinny interes winiarski. Na szczęście w tej podróży i nagłej zmianie życia nie jest sam. Towarzyszy mu piękna Solange, którą poznał we Francji. Jako małżeństwo wspólnie opuszczają dynamiczne miasto i wprowadzają się do małej, hiszpańskiej wsi. Para wprowadza się do domu, który na pierwszy rzut oka wygląda mało przyjaźnie i gościnnie. Zamieszkują go wraz z Dionisio, bratem Rodolfo.

Solange czuje się przytłoczona nowym, obcym otoczeniem. Kobieta zupełnie nie radzi sobie z adaptacją do wiejskich warunków. Na domiar złego z niepokojem odkrywa, że brat jej męża z dnia na dzień staje się kimś ważnym w jej życiu. Okazuje się, że Dionisio to kompletnie wypalony mężczyzna, poszukujący bodźca, przywracającego mu chęć do życia. To Solagne podrzuca mu pomysł, by stworzył ogród przed posesją, który ożywi podwórko. Między dwójką rodzi się silna, ale zarazem niebezpieczna więź.

Rodolfo zdaje się nie dostrzegać porozumienia między żoną a bratem. Na głowie ma tajemnice z przeszłości i rodzinny biznes. Mężczyzna pogubił się gdzieś w zaistniałej sytuacji, zapominając, że o miłość należy dbać równie troskliwie, jak o winnicę. Czy obudzi się w porę z letargu i uratuje małżeństwo?

Książkę pt. Ogród z marzeń znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także