Ogród kobiet – nowość od Carli Montero!

Ogród kobiet - sprawdź na TaniaKsiazka.plOgród kobiet to przede wszystkim doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek twórczości hiszpańskiej pisarki, Carli Montero. Jej powieści na całym świecie cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelniczek. W błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów, stając się międzynarodowymi hitami. Nic więc dziwnego, że jej najnowsza propozycja także zdobyła już uznanie odbiorczyń na całym świecie. Na polskim rynku powieść pt. Ogród kobiet będzie dostępna w sprzedaży już od 16 czerwca 2020 roku. Ta historia zainteresuje także każdą miłośniczkę opowieści współczesnych, z tajemniczą nutą wydarzeń z przeszłości. Jesteście ciekawe? W związku z tym koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tym tytule.

Ogród kobiet – o czym opowiada historia?

Barcelona, początek XXI wieku. Główna bohaterka, Gianna, odnosi sukcesy jako architekta. Do tego romansuje z niezwykle przystojnym aktorem. Jednak już wkrótce będzie musiała podjąć decyzje, które kompletnie odmienią jej życie. Nie wszystko jednak układa się po jej myśli. W związku z tym kobieta decyduje się na wyjazd do Włoch w poszukiwaniu własnych korzeni. Nie wie jeszcze, czym ta podróż się dla niej skończy.

Castelupo, początek XX wieku. Na obrzeżach włoskiego miasteczka stoi młyn. To dom dla Anice, niezwykłej dziewczyny, która zna się na ziołach i zaklęciach. Dziewczyna kocha z wzajemnością, jednak kiedy wydaje się jej, że szczęście ma na wyciągnięcie ręki, wybucha wojna.

W tej historii występują dwie kobiety i żyją w dwóch różnych miejscach. Dzielą je również dwa pokolenia. Oto splątana opowieść o rodzinie Verelli. Poza tym autorka nakreśliła niezwykłą historię o odkrywaniu tego, co w życiu najważniejsze: miłości, przyjaźni i miejsca, które nazywamy domem.

Przypominamy, że najnowsza książka Carli Montero pt. Ogród kobiet na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 16 czerwca bieżącego roku. Prezentowaną dziś historię znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej. Koniecznie sprawdźcie same, co takiego mają w sobie opowieści tej autorki, że w tak błyskawicznym tempie stają się międzynarodowymi bestsellerami. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także