W ogniu namiętności – Sylvia Day

W ogniu namiętności - sprawdź na TaniaKsiazka.plW ogniu namiętności to książka, którą w domowej biblioteczce powinna mieć każda miłośniczka gorących romansów. Aura za oknem nie zawsze sprzyja letnim spacerom, a podczas deszczu trudno o lepszą rozrywkę, niż czytanie książek. Kiedy wyobrazimy sobie do tego jeszcze ciepłą kawę lub kakao, powstaje nam idealne połączenie. Nie ma więc co zwlekać i najwyższy czas sięgnąć po tę nowość, która na świecie szturmem zdobyła szczyty najważniejszych list bestsellerów.

W ogniu namiętności – historie idealne na wakacje

Tytuł najnowszej książki autorstwa Sylvii Day jest nieprzypadkowy. Bo odbiorca znajdzie się w prawdziwym ogniu namiętności, kiedy tylko zagłębi się w tekst. W skład tomu wchodzą aż cztery różne historie miłosne, przepełnione namiętnością i wzbudzające niezwykłą fascynację. To właśnie tutaj spotkacie cztery główne bohaterki Rachel, Laylę, Anę i Darcy. Kobiety różnią się od siebie pod wieloma względami. Łączy je natomiast jedno. Wszystkie poszukują i pragną wielkiej, wszechogarniającej, dzikiej i bezpruderyjnej miłości. Dlatego też ich odmienne, życiowe ścieżki wiodą do wspólnego celu. Kobiety głęboko wierzą w to, że nie istnieje na świecie taka fantazja, której nie można spełnić. Są przekonane, że nie ma zasad, których nie można złamać. A przede wszystkim nie potrafią sobie wyobrazić, że istnieje rozkosz, po którą nie mogłyby sięgnąć. To, co liczy się dla nich najbardziej to pragnienia i żądze, zaspokajane natychmiast i za wszelką cenę. Jak obsesja ciągną się za nimi i sprawiają, że całe życie podporządkowują jedynie przyjemności.

Warto tutaj wspomnieć, że Sylvia Day, to bez wątpienia mistrzyni kreowania pikantnych i wciągających opowieści. W te wakacje Czytelniczkom zaserwowała nie tylko mnóstwo pikanterii. Tym razem historie są przepełnione wyważonym romantyzmem, co w połączeniu z erotyzmem nadaje książce lekki i przyjemny charakter. Taka kompozycja idealnie nadaje się na wakacyjne dni, podczas których poszukiwać będziecie relaksu.

Książkę pt. W ogniu namiętności znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy zwłaszcza na upalne, letnie dni!

Wszystkich zainteresowanych twórczością Sylvii Day odsyłamy tutaj.

Przeczytaj także