Ogień i furia – prawdziwe oblicze Donalda Trumpa

Ogień i furia. Biały Dom Trumpa - kup na TaniaKsiazka.plOgień i furia. Biały Dom Trumpa to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury faktu. Tytułowa postać nie od dziś budzi wiele kontrowersji i emocji. Jednak, kiedy objął on fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych, wybuchła prawdziwa burza. Fala protestów zalała USA, a w wiadomościach nieustanie poddawano analizie każdą jego wypowiedź i decyzję. Dlaczego Donald Trump budzi aż tyle emocji? Co myślą o nim jego najbliżsi współpracownicy i czy faktycznie świat ma się czego obawiać? Na te oraz wiele więcej pytań znajdziecie odpowiedzi w nadchodzącej nowości autorstwa Michaela Wolffa, która na polskim rynku pojawi się już 27 lutego bieżącego roku.

Ogień i furia. Biały Dom Trumpa – prezydent oczami współpracowników

Książka, która niebawem pojawi się na naszym rodzimym rynku, na całym świecie już wzbudziła wiele emocji. Czytelnicy ustawiali się po nią w długich kolejkach, a Ogień i furia szturmem podbiła szczyt bestsellerowych list. I nie ma się co dziwić, każdy chciałby dowiedzieć się prawdy o jednym z najbardziej charakterystycznych prezydentów USA. Oliwy do ognia dolał sam Donald Trump, kiedy próbował wstrzymać jej publikację. Na szczęście dla odbiorców na całym świecie, jego starania okazały się bezskuteczne.

Michael Wolff w najnowszej książce zebrał fragmenty rozmów aż z 200 pracownikami Białego Domu i członkami amerykańskiej administracji. Każdy z wywiadów został przeprowadzony tuż po wyborach prezydenckich. Jak się okazuje, obraz Donalda Trumpa, który się z nich wyłania, jest dość niepokojący. Steve Bannon, szef kampanii wyborczej obecnego prezydenta oraz jego były doradca do spraw strategicznych używa mocnych słów. Twierdzi, że Trump jest „umysłowo niezdolny” do kierowania Białym Domem. Najbliżsi współpracownicy określają go mianem idioty i opisują chaos, jaki panuje w kancelarii prezydenckiej. Zarzucają mu również dziecinne zachowanie i rażący brak kompetencji. Największe obawy wzbudza jednak kwestia relacji z Rosją. Czy taki człowiek jak Donald Trump, to odpowiedni kandydat na kierowanie tak potężnym mocarstwem, jakim jest USA? Koniecznie sprawdźcie, co na ten temat myślą ci, którzy mieli okazję z nim współpracować.

Książkę pt. Ogień i furia. Biały Dom Trumpa znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także