Oferta specjalna na Euro 2016


euro2016Dużymi krokami zbliża się czerwiec, a wraz z nim tak długo wyczekiwane, piłkarskie święto Euro 2016. Z pewnością już wszyscy fani piłki nożnej nie mogą doczekać się pierwszego, sędziowskiego gwizdka, rozpoczynającego wspaniałą zabawę.
Turniej UEFA Euro 2016 potrwa od 10 czerwca do 10 lipca i z pewnością pochłonie nie tylko wiernych kibiców piłki. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że w tym czasie wszyscy stajemy się kibicami, niezależnie od poglądów, wykształcenia czy wieku.

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to również świetna okazja dla wszystkich tanio książkowych maniaków, by upolować świetne gadżety i książki, związane z ich piłkarskimi idolami. Przypominamy, że w tegorocznych rozgrywkach znajdzie się również Polska, dlatego warto również zaopatrzyć się w gadżety z barwami narodowymi.

Wychodząc naszym czytelnikom naprzeciw, stworzyliśmy specjalną listę niezwykłych rzeczy, związanych z tym słynnym, piłkarskim świętem. Jeśli do tej pory niewiele wiedziałeś o piłce lub samych piłkarzach czy trenerach, masz szansę to zmienić. Poszerz swoją wiedzę i przy najbliższym meczu zaskocz znajomych!

Nasza oferta to książki, gry planszowe, plakaty, piłki oraz wiele, wiele innych gadżetów, związanych z piłką nożną. A to wszystko możesz dostać nawet z 35% rabatem! Dokładnie tak! Ta specjalna promocja to ukłon w stronę wszystkich książkoholików, którzy w okresie Euro zmieniają się również w zapalonych fanów piłki. Szeroki wybór asortymentu sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, a wysoka jakość produktów gwarantuje, że gadżety będą służyły wam nie tylko przez czas piłkarskich rozgrywek, ale również na długo po nich.

Nie czekaj więc! Przejrzyj naszą ofertę specjalną i ciesz się w pełni rozgrywkami UEFA Euro 2016 >

Przeczytaj także