Odrobina brokatu – Shari L. Tapscott

Odrobina brokatu - kup na TaniaKsiazka.plOdrobina brokatu to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury młodzieżowej i powieści dla dziewczyn. Prezentowana dziś powieść na polskim rynku będzie dostępna już od 15 czerwca 2018 roku. Ta historia świetnie nada się na ciepłe, letnie dni, skutecznie umilając Wam wolny czas. Shari L. Tapscott stworzyła opowieść, która w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera i zachwyca obecnie Czytelniczki na całym świecie. Już niedługo także odbiorczynie w Polsce będą mogły przekonać się o jej ogromnym talencie. Właśnie poszukiwałyście lekkiej i niezwykle wciągającej książki na dłuższe dni? Trafiłyście idealnie! Koniecznie sprawdźcie tę gorąca zapowiedź!

Odrobina brokatu – pierwsza młodzieńcza miłość i historia pełna blasku

Główną bohaterką powieści jest Lauren, która ma bardzo prosty i jasny plan na życie. Dziewczyna chce skończyć szkołę i dalej rozwijać swojego bloga DIY. U jej boku nie może też zabraknąć przystojnego i sławnego mężczyzny. W swojej przyszłości bohaterka widzi także wyraźnie dwa słodkie psy i mnóstwo brokatu. Tak, jej wizja to zdecydowanie „i żyli długo i szczęśliwie”.

Zagrożeniem dla jej planów staje się Harrison, szkolny przyjaciel brata Lauren. Okazuje się, że chłopak na jakiś czas zamieszka w ich domku gościnnym. A właśnie tam bohaterka ma swoje studio nagraniowe. Gdzie ma teraz kręcić nowe filmy dla swoich fanów? Dziewczynie nie pozostaje nic innego, jak po prostu ignorować intruza. Ma zamiar przeczekać jego niechcianą obecność, by później ze zdwojoną siłą wrócić do własnej, kreatywnej codzienności. Szybko jednak wychodzi na jaw, że sprawa nie jest taka prosta. Harrison okazuje się niezwykle zabawny, zdolny i przystojny. I oczywiście, bardzo wkurzający.

Czy kiedy w końcu przyjdzie upragniony dzień Lauren i intruz wyprowadzi się z domku gościnnego, bohaterka będzie w stanie się z nim rozstać? Jakby na to nie patrzeć, każda chwila, którą z nim spędza, ma w sobie jakiś tajemniczy blask…

Przypominamy, że książka pt. Odrobina brokatu będzie dostępna od 15 czerwca bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także