Oddaj krew i odbierz kupon na darmową dostawę!

krwiodawcy_919x300

TaniaKsiążka już od kilku lat uczestniczy w programach promujących krwiodawstwo. Wspieramy takie akcje mając na uwadze zwłaszcza to, że oddanie krwi jest bezpieczne i nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Cały proces nadzorowany jest przez wyspecjalizowany personel medyczny. A krew jest jednym z niezbędnych leków w wielu stanach zagrożenia życia. W ten sposób pomagacie ratować życie i zdrowie innych ludzi. Jest to najcenniejszy dar jaki możecie podarować osobie chorej i potrzebującej.

Dlatego Wychodzimy do was, drodzy czytelnicy, z kolejną prośbą niesienia pomocy poprzez dzielenie się swoją krwią. Wyrażamy podziękowania i ogromną wdzięczność osobom zaangażowanym w tę wspaniałą akcję. W ramach drobnego upominku od nas, do czekoladek dołączony zostanie kupon rabatowy. Uprawnia on do darmowej dostawy z księgarni TaniaKsiążka.pl i otrzyma go każda osoba, która w terminie od lutego do maja 2016 roku odda krew lub jej składniki.

Udział w akcji zadeklarowały centra krwiodawstwa z miast (i ich odziały terenowe) na terenie całej Polski. Nasz kupon rabatowy otrzymasz w takich miastach jak: Białystok (krwiodawcy otrzymają kupon o wartości 10 zł), Bydgoszcz, Gdańsk, Kalisz, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn,  Opole, Poznań, Racibórz, Radom, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Wałbrzych, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra

Regulamin akcji „Oddaj krew i odbierz kupon na darmową dostawę!”

  1. Kod na darmową dostawę na terenie Polski można wykorzystać na stronie www.TaniaKsiazka.pl.
  2. Kod można wykorzystać wiele razy.
  3. Kod jest ważny do 17 czerwca 2016.
  4. Minimalna wartość zamówienia, przy której kod zostanie aktywowany to 69 zł.
  5. Kod obniży koszt wysyłki przy następujących sposobach dostawy: Paczka w Ruchu, Paczkomaty InPost, Poczta Polska.
  6. W przypadku osób z Białegostoku: kod obniży wartość zamówienia o 10 zł (nie dotyczy kosztów dostawy).
  7. Kuponów rabatowych nie można łączyć z innymi kuponami i promocjami.

Przeczytaj także