Oddaj krew i zgarnij zniżkę do TaniaKsiazka.pl

Oddaj krew i zgarnij zniżkę do TaniaKsiazka.pl

Oddaj krew i zgarnij zniżkę do TaniaKsiazka.pl >>

14 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Krwiodawcy. To święto dedykowane ludziom na całym świecie, którzy dobrowolnie pomagają i oddają krew potrzebującym. To święto bliskie jest też TanioKsiążkowej ekipie. W naszych szeregach mamy wielu aktywnych krwiodawców, z czego jesteśmy bardzo dumni.

TanioKsiążkowa ekipa oddaje razem krew!

Światowy Dzień Krwiodawstwa obchodzimy od 2004 roku. Dlaczego 14 czerwca? To kolejna rocznica urodzin Karla Landsteinera, który w 1901 odkrył grupy krwi. Właśnie za to 29 lat później, w 1930 roku, przyznano mu nagrodę Nobla.

Oddaj krew i zgarnij 10 zł zniżki!

Dla wszystkich, którzy w czerwcu i lipcu zdecydują się oddać krew lub jej składniki mamy upominek. To kod rabatowy o wartości 10 złotych. Dzięki niemu możecie swoje tanioksiazkowe zakupy zrobić jeszcze taniej. 😉 Skąd pomysł na rabat dla krwiodawców? Bo dobro warto nagradzać, zwłaszcza wtedy, kiedy jest bezinteresowne.

Teraz pewnie zastanawiacie się, czy jak oddacie krew w swoim mieście to, czy dostaniecie kod. Do naszej akcji włączyły się centra krwiodawstwa z całej Polski, a wraz z nimi oddziały terenowe. Wszystkie znajdziecie na poniższej liście.

 1. Białystok
 2. Bydgoszcz
 3. Gdańsk
 4. Kalisz
 5. Katowice
 6. Kielce
 7. Kraków
 8. Lublin
 9. Olsztyn
 10. Opole
 11. Poznań
 12. Racibórz
 13. Rzeszów
 14. Słupsk
 15. Szczecin
 16. Wałbrzych
 17. Warszawa
 18. Wrocław
 19. Zielona Góra

Lato to czas, kiedy krew jest bardzo potrzebna. Czas wakacji i urlopów to niestety też czas wielu wypadków. Warto pomagać cały rok, ale właśnie latem ta pomoc jest najbardziej potrzebna. Pamiętajcie, że krew to lek, którego nie da się wyprodukować, warto więc się dzielić, zwłaszcza że to nic nie kosztuje. Nigdy nie wiadomo, czy my lub nasi bliscy nie będziemy potrzebować tego leku, warto więc aby było go dużo w zapasie.

Jedno ukłucie, kilka minut i po strachu, a satysfakcja – bezcenna! A jeżeli ktoś z Was  zdecyduje się oddać krew właśnie ze względy na książkowy rabat – to też dobrze! Więcej na ten temat przeczytacie na stronie TaniaKsiazka.pl w tym miejscu.

Trzymam za Was kciuki, a sama piję dziś dużo wody, bo jutro idę oddać krew! 

Oddaj krew i zgarnij zniżkę do TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także