Odbiorę ci wszystko – thriller prosto z Norwegii!

Odbiorę ci wszystko - kup na TaniaKsiazka.plOdbiorę ci wszystko to thriller psychologiczny, który przypadnie do gustu każdemu, kto interesuje się literaturą skandynawską. Książka Ruth Lillegraven na polskim rynku będzie dostępna od 24 kwietnia 2019 roku. Szczególną uwagę na tę powieść powinni zwrócić uwagę wielbiciele thrillerów psychologicznych. Tytuł ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie i w błyskawicznym tempie uzyskał status bestsellera. Tym samym stał się międzynarodowym hitem. Jeśli zatem poszukujecie mrocznej i niezwykle wciągającej historii, trafiliście idealnie. Autorka stworzyła powieść, która od początku do końca trzyma w niepewności i napięciu. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Odbiorę ci wszystko – porywająca i intrygująca historia

Jeśli odbierasz życie komuś, kto krzywdzi innych, to czy można ten czyn usprawiedliwić? Kim chciałbyś być, gdybyś musiał wybierać: ofiarą czy mordercą?

Główną bohaterką powieści jest Clara, ambitna i utalentowana urzędniczka w Ministerstwie Sprawiedliwości. Kobieta specjalizuje się w ochronie dzieci, które padają ofiarami przemocy domowej. Obecnie pracuje właśnie nad kontrowersyjną ustawą, która budzi ostre i żywe dyskusje. Wkrótce do szpitala, którym pracuje jej mąż, trafia pobity czteroletni chłopiec. Niestety na skutek odniesionych obrażeń umiera. Zaledwie dzień później ojciec ofiary zostaje zamordowany. Wtedy też pojawiają się jednoznaczne podejrzenia, kto za tym stoi.  Tym samym życie Clary zaczyna wymykać się spod jej kontroli. A ponadto z mroków przeszłości powracają demony, przed którymi tak skutecznie do tej pory uciekała.

W prezentowanej dziś książce nic nie jest jednoznaczne. Trudno znaleźć kogoś absolutnie niewinnego. Natomiast zło nie jest tu złem absolutnym. Jeśli poszukujecie nowego i świeżego spojrzenia na thrillery psychologiczne, koniecznie sięgnijcie po tę powieść. Ruth Lillegraven skonstruowała prawdziwy majstersztyk, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego fana gatunku. Poza tym autorka udowadnia, że skandynawski kryminały czy właśnie thrillery wciąż mają sporo do zaoferowania czytelnikowi, a wśród nowych pisarzy ciągle tlą się nietuzinkowe i fascynujące pomysły.

Przypominamy, że książka pt. Odbiorę ci wszystko, będzie dostępna na naszym rynku od 24 kwietnia bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco ją polecamy!

Przeczytaj także