Oczami mężczyzny (nie) idealnego – książka popularnego blogera

Oczami mężczyzny (nie) idealnego - kup na TaniaKsiazka.plOczami mężczyzny (nie) idealnego to książka, która lada dzień będzie dostępna w sprzedaży. Jej autorem jest Rafał Wicijowski, który odpowiada także za blog oczamimezczyzny.pl. Zdążył więc zebrać wokół siebie sporą grupę fanów. Tym samym jego czytelnicy z niecierpliwością czekają teraz na książkową wersję poradnika. Jeśli natomiast do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się ze stroną autora, warto nadrobić zaległości. Ponadto książka to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy nie zawsze mają czas i dostęp do sieci. No i jako książkoholicy gorąco polecamy Wam papierową wersję ciekawych i niebanalnych porad od Wicijowskiego. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma do powiedzenia autor.

Oczami mężczyzny (nie) idealnego – lekcje i drogowskazy

Prezentowana dziś książka opowiada o życiu każdego z nas. Traktuje o miłości lub jej braku, o wielkich uczuciach i jeszcze większych zawodach. Mówi także o pasji, marzeniach, problemach i kłopotach, z którymi trzeba sobie codziennie radzić.  I właśnie ta sama pozycja pomoże wam przetrwać te słabsze momenty oraz podpowie, jak nie pogubić się w szarej codzienności dnia.

Czasem doda otuchy, a innym razem sprzeda solidnego kopa. Autor nie omija trudnych tematów. Tym samym mówi o tym, co przykre, z czym sobie często niestety sami nie potrafimy poradzić oraz co nas zwyczajnie w świecie wkurwia. Lekcje zawarte w Oczami mężczyzny (nie) idealnego są drogowskazem, który pomoże wam uwierzyć w siebie i pokochać się. Dzięki nim zrozumiecie, co w życiu jest naprawdę ważne. Autor podpowiada, jakimi wartościami się kierować oraz na co zwracać szczególną uwagę, by nie spieprzyć sobie życia.

Jedno jest pewne. Obok tej książki nie da się przejść obojętnie. Albo ją pokochacie, albo znienawidzicie.

Książkę pt. Oczami mężczyzny (nie) idealnego znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu, reportaży i poradników. Gwarantujemy, że przy tej pozycji nie będziecie się nudzić. To również świetna opcja dla tych czytelników, którzy preferują książki od przeglądania internetowych stron na smartfonie. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także