Obyczajowe zapowiedzi – sprawdźcie!

Literatura obyczajowa to książki, po które sięgacie najchętniej? Świetnie się składa, ponieważ dziś przygotowaliśmy specjalnie dla was obyczajowe zapowiedzi. Są to tytuły, które już niebawem pojawią się w sprzedaży. A to oznacza, że macie szansę uzupełnić domową biblioteczkę w najnowsze propozycje, które umila wam jesienne wieczory. Sprawdźcie koniecznie, na jakie powieści warto chwile poczekać i co nowego swoim fanom przygotowali popularni pisarze.

Kolorowe szkiełka - kup na TaniaKsiazka.plObyczajowe zapowiedzi – Kolorowe szkiełka

Wracając do domu, Marta zauważa na podwórku chłopca, który bawi się samotnie i najwyraźniej jest chory. Tymczasem Adrian z zachwytem wpatruje się w pudełko pączków, które niesie ze sobą bohaterka. I tak w mgnieniu oka, za sprawą jednej przypadkowej chwili, życie Marty wywraca się do góry nogami.

Książka dostępna od 12 listopada 2020 roku.

Bo nadal Cię kocham - zobacz na TaniaKsiazka.plObyczajowe zapowiedzi – Bo nadal cię kocham

Dwoje zakochanych młodych ludzi może rozdzielić wojenna zawierucha, ale całe życie pamiętać będą o pierwszej prawdziwej miłości. Malownicze zaczyna otulać przedświąteczna mgła, która niespodziewanie budzi w Leontynie dawno zapomnianą tęsknotę. W związku z tym po raz pierwszy od bardzo dawna postanawia wrócić do miejsc z czasów młodości. Z kim spędzi tegoroczną gwiazdkę?

Książka dostępna od 25 listopada 2020 roku.

Obyczajowe zapowiedzi – zobacz na TaniaKsiazka.plObyczajowe zapowiedzi – Dorzuć mnie do prezentu

Tutaj czytelnicy poznają kilka historii. Maja utknęła na kwarantannie, a jedyną osobą, do której może się odezwać przez drzwi, jest aspirant Sylwester. Andrzej próbuje zdobyć pracę marzeń, ale w międzyczasie oblewa egzamin na bycie ojcem. Tymczasem perfekcjonistka Paulina nigdy nie pozwala sobie na słabości, przez co zapomniała, że najmilszych niespodzianek nie da się kontrolować.

Książka dostępna od 10 listopada 2020 roku.

Obyczajowe zapowiedzi – sprawdź na TaniaKsiazka.plObyczajowe zapowiedzi – Chorwacka przystań

Anna na wyjeździe do Chorwacji zakochuje się w Blażu, mimo że jest mężatką. Postanawia wrócić do kraju i rozwieźć się z Jerzym. Jednak w Polsce miłość do Blaża staje w szranki z oczekiwaniami rodziny, ze zwykłą codziennością i pewną niespodziewaną nowiną. Dwadzieścia lat później jej córka Weronika stanie przed podobnym wyborem…

Książka dostępna od 12 listopada 2020 roku.

Siostra burzy - kup na TaniaKsiazka.plObyczajowe zapowiedzi – Siostra burzy, tom VII serii Siedem sióstr

Sześć sióstr spotyka się ponownie po długim czasie na pogrzebie ojca, który adoptował je i wychował pod własnym dachem. Tam okazuje się, że mężczyzna zostawił każdej list i wskazówki, mogące im pomóc w odkryciu własnych korzeni. I w odnalezieniu odpowiedzi na pytanie, co się stało z siódmą siostrą. Kobiety są zaskoczone, ponieważ żadna z nich nie przypuszczała, że była jeszcze jedna dziewczyna.

Książka dostępna od 12 listopada 2020 roku.

Anielski puch - kup na TaniaKsiazka.plObyczajowe zapowiedzi – Anielski puch

Anna, Zofia i Natalia – trzy kobiety z różnych pokoleń, które oprócz więzów krwi łączy to, że nigdy nie miały szczęścia do związków. W związku z tym, gdy w życiu Anny pojawia się Wiktor, intrygujący chirurg po przejściach, trudno jej uwierzyć, że to się dzieje naprawdę i robi wszystko, żeby pokrzyżować plany przeznaczeniu. Zofia natomiast ulega urokowi mężczyzny z przeszłości, którego tajemniczość budzi niepokój. Tymczasem serce Natalii uparcie popycha ją ku błędom matki i babki.

Książka dostępna od 10 listopada 2020 roku.

Przeczytaj także