Obrzydliwa anatomia – reportaż warty uwagi!

Obrzydliwa anatomia - kup na TaniaKsiazka.plObrzydliwa anatomia to doskonała propozycja dla wszystkich wielbicieli reportaży. Poza tym powody do zadowolenia mają również miłośnicy literatury faktu. Ten tytuł odkrywa i zdradza wiele ciekawostek na temat ludzkiego ciała. Prezentowana dziś pozycja w sprzedaży na polskim rynku będzie dostępna od 18 września 2019 roku. I z pewnością zaskoczy niejednego czytelnika. Jeśli zatem poszukujecie niecodziennych i interesujących książek o tym, jak „działa” ludzkie ciało i czego można się spodziewać po własnym organizmie, trafiliście idealnie. Warto tutaj również wspomnieć nieco o autorce. Mara Altman pisze piosenki, książki i felietony. Ale najbardziej ciekawią ją krępujące sfery życia, o których wszyscy wstydzą się mówić. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Obrzydliwa anatomia – kilka słów o książce

Dlaczego tu i ówdzie pojawia się wąsik? Kiedy spocona pacha jest za bardzo spocona? Czy w każdym pępku zbierają się kłaczki? Zadawaliście sobie te pytania? Teraz w końcu znajdziecie na nie odpowiedź!

Jeśli kiedykolwiek podczas służbowego spotkania baliście się podnieść rękę i odsłonić mokrą plamę potu pod pachą, pokochacie Marę Altman i jej zabawne rozmyślania nad ludzką anatomią. Dzięki niej pokochacie też swoje ciało, takie, jakim jest – z rozstępami, fałdkami, włosami na palcach stóp i uroczym camel toe w leginsach. Autorka pokazuje, że świat się nie skończy, gdy nie ogolisz dokładnie nóg. A gorąca nocna przygoda z partnerem stanie się przyjemniejsza, kiedy nie będziesz myślała o tym, czy na pewno wyginasz ciało jak Sasha Grey. Ponieważ ciałopozytywna podróż od stóp do głów po zakamarkach ludzkiego ciała prowadzi do jednego wniosku, w naszej obrzydliwiej anatomii kryje się wielkość, którą warto nauczyć się kochać.

Przypominamy, że książka pt. Obrzydliwa anatomia będzie dostępna w sprzedaży od 18 września bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję! Dzięki niej odkryjecie nagą prawdę o własnych ciałach i pokochacie swoje niedoskonałości. Nauczycie się też podchodzić pozytywnie do własnego ciała i zamieniać jego pozorne obrzydliwości w supermoce.

Przeczytaj także