Obchodzimy 14 urodziny TaniaKsiazka.pl i mamy prezent!

Przytłumione światła i dźwięki muzyki, a to znaczy, że mamy w planie świętowanie! Dlaczego? Bo TaniaKsiazka.pl właśnie kończy 14 lat! Czy jest lepszy sposób, żeby uczcić takie urodziny, niż impreza w stylu disco?

14 urodziny TaniaKsiazka.pl

Zadbaliśmy o odpowiedni nastrój, wskoczyliśmy w odpowiednie stroje (z epoki disco oczywiście), nawet zabraliśmy Moltaniego na jego pierwszą w życiu potańcówkę (ach jak te dzieci szybko rosną). Co prawda nie udało nam się znaleźć rolek w jego rozmiarze, ale młodzieniec, czy też podlotek, i tak bardzo dobrze się bawił. Ty też możesz dołączyć do naszej urodzinowej imprezy.

A że do świętowania warto się odpowiednio nastroić, to obejrzyj teledysk. Razem z nami zamachaj nóżką, pokiwaj główką, a może nawet wykonaj kilku tanecznych kroków a’la Jonh Travolta lub a’la Wojtek. Poczuj ten klimat. Poczuj urodzinową disco moc!

Jeżeli znasz nas już trochę, to z pewnością wiesz, że podczas urodzin wolimy prezenty rozdawać niż dostawać. W takim razie poczęstuj się naszym urodzinowym tortem w postaci kodu rabatowego na zakupy w TaniaKsiazka.pl. 

14 urodziny TaniaKsiazka.pl - złap kod zniżkowy!

Złap 8% zniżki na wszystkie produkty >

Niebawem po urodzinowym torcie zostaną tylko okruszki. Z balonów zejdzie powietrze i nawet najbardziej misterny makijaż w stylu disco nieco się rozmaże. Wszystko, co dobre, musi się kiedyś skończyć, nawet disco urodziny.

W związku z tym pośpiesz się, bo kod możesz złapać tylko w czasie, w którym disco gra i discoteka trwa, czyli tylko dziś (7 sierpnia 2020).

Po urodzinach zostaną piękne wspomnienia, pakiet nowych książek, które udało się złapać z kodem zniżkowym i umorusany lukrem Moltani, którego — wbrew pozorom — wcale nie tak łatwo wyczyścić. Nie od dziś wiadomo, że mole książkowe, podobnie jak książki i murzynek Bambo, boją się wody i wprost nie znoszą kąpieli… Co my się mamy z tym urwisem!

Swój kod na 8% zniżki na wszystko możesz złapać w tym miejscu

Dzięki za wspaniałe 14 lat! 

14 urodziny TaniaKsiazka.pl - złap kod zniżkowy!

Przeczytaj także