Co o mnie wiesz? – thriller, któremu nie sposób się oprzeć

Co o mnie wiesz - kup na TaniaKsiazka.plCo o mnie wiesz? to książka, która przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi literatury kryminalnej, a przede wszystkim thrillerów. Prezentowana dziś książka cieszy się ogromnym zainteresowaniem w wielu krajach i w błyskawicznym tempie podbija serca czytelników na całym świecie. Tym samym autorka, Megan Miranda, udowadnia, że jej międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Po raz kolejny serwuje odbiorcom mroczną historię, która od początku do końca trzyma w napięciu i niepewności. Wielbiciele gatunku znajdą tu wszystko, z czego powinien składać się doskonały thriller. To napięcie budowane ze strony na stronę, mroczny klimat i ciągła niepewność. Przy tej książce najmniejszy szmer przyprawi Was o szybsze bicie serca ze strachu. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Co o mnie wiesz? – nieprawdopodobnie wciągająca opowieść

Główną bohaterką powieści jest Leah, która z dnia na dzień traci wszystko, co najważniejsze – dom, karierę, chłopaka i znajomych. Na szczęście dziewczyna może jeszcze liczyć na Emmy. Razem przeprowadzają się do małego miasteczka, gdzie Leah zaczyna wszystko od nowa. Całkiem niespodziewanie w życiu bohaterki pojawia się David Cobb, napastliwy adorator. Wkrótce mężczyzna zostaje oskarżony o napaść na Bethany, którą znaleziono stanie krytycznym, w lesie. Leah jest przerażona. Tymczasem Emmy nie wraca do domu. Bohaterka, w świetle wcześniejszych wydarzeń, nie ma zamiaru zwlekać i zgłasza zaginięcie przyjaciółki. Jednak po rozmowie z policją doznaje szoku, ktoś taki jak Emmy nie istnieje.

Leah, Bethany i Emmy są do siebie łudząco podobne. Teraz Bethany walczy o życie w szpitalu, Emmy zaginęła i nie pozostał po niej ślad. A Leah już nie wie, kim tak naprawdę jest.

Książkę pt. Co o mnie wiesz? znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów i literatury, która przyprawia o dreszcze. Autorka po raz kolejny zaskakuje czytelników i pokazuje, że ma w zanadrzu jeszcze sporo interesujących i intrygujących pomysłów. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotowała swoim fanom! Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Bo nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie.

Przeczytaj także