O szyciu – przekonajcie się, że szycie to wasza pasja!

O szyciuO szyciu to niezwykle przydatny poradnik autorstwa Jana Leśniaka. Jeśli właśnie zaczynacie swoją przygodę z tworzeniem ubrań czy dodatków, to jest to idealna książka dla was. Już jakiś czas bawicie się w projektanta? Świetnie! Również wy znajdziecie tu mnóstwo przydatnych porad i wskazówek, dzięki którym polepszycie swój warsztat.

Wszystko, co powinniście wiedzieć O szyciu

Przede wszystkim autor książki udowadnia, że szycie to niezwykle kreatywne zajęcie, sąsiadujące z modą, zabawą i stylizacją. Jeśli do tej pory myśleliście o tym, jak o nudnym krawiectwie związanym z drobnymi poprawkami czy taśmowym tworzeniem danych kolekcji, nic bardziej mylnego. Okazuje się, że w tej dziedzinie wasza kreatywność, pomysłowość oraz proste rozwiązania mają szerokie pole do popisu.

W książce znajdziecie aż 8 pomysłów na zestawy ubrań, które nie sprawią kłopotu nawet początkującym. Możecie być pewni, że ich realizacja przyniesie wam ogrom satysfakcji. Dzięki temu, że są to projekty uniwersalne, proste i modne. Ponadto materiały i formy zostały dobrane w taki sposób, aby razem ubrania te stanowiły zachwycającą całość. Warto wspomnieć, że podjęcie pracy nad każdym dodatkowym elementem sprawia, że uczycie się czegoś nowego i zdobywacie cenne doświadczenie. A ponieważ autor postarał się, aby wszystko dokładnie wyjaśnić, korzystając z metody małych kroków, macie szansę odkrywać w sobie stopniowo pasję do szycia.

Jeśli poszukujecie kreatywnego hobby, które nie pozwoli wam na nudę w wolnym czasie, to jest to poradnik idealnie wpisujący się w tę potrzebę. Jeśli zaś już od jakiegoś czasu wasza przygoda z szyciem trwa, również możecie liczyć na przydatne informacje. Leśniak ujawnia kilka ciekawych oraz niekonwencjonalnych sposobów i tricków wykańczania. Pokazuje interesujące aspekty projektowania, zwłaszcza w działach dotyczących farbowania, nadruków i aplikacji.

Książkę O szyciu Jana Leśniaka znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także