O psie, który wrócił do domu. Nowa książka W. Bruce’a Camerona

O psie, który wrócił do domu. Nowa książka W. Bruce'a Camerona w TaniaKsiazka.plW. Bruce Cameron to amerykański pisarz, autor takich bestsellerów jak Był sobie pies i Ellie. Polskie wydanie jego zekranizowanej książki O psie, który wrócił do domu ukaże się już 30 stycznia nakładem Wydawnictwa Kobiecego.

Książki Camerona, w których przedstawia świat z punktu widzenia psiaków, skradły już serca wielu Czytelników. Tym razem autor opowiada nam historię czworonoga, który odbył niezwykłą podróż. Ta historia będzie nas jednocześnie bawić i wzruszać.

O psie, który wrócił do domu – premiera 30 stycznia

Lucas przygarnia małą Bellę i szczeniak zmienia jego życie na lepsze. Suczka wie, że trafiła na wspaniałego człowieka i dlatego chce być dla niego jak najlepsza.

Jednak Lucas nie może trzymać psiaka w swoim mieszkaniu. Dlatego zabiera Bellę do szpitala, w którym pracuje. Okazuje się, że piesek przynosi mnóstwo radośnie nie tylko Lucasowi, ale też pacjentom. Niestety ktoś stwierdza, że Bella jest pitbullem, a ta rasa jest zakazana w Denver. Nic nie pomaga tłumaczenie, że nie jest agresywna i zrozpaczony Lucas musi ją oddać. Bella zostaje wywieziona do innego stanu.

Jednak suczka nie ma zamiaru żyć z dala od swojego człowieka i dlatego postanawia za wszelką cenę go odnaleźć. Bella bierze swoje życie we własne łapki i obiera trudną drogę do domu. Czy uda się jej odnaleźć Lucasa? Jakie przeciwności spotka na swojej drodze?

Cameron serwuje swoim Czytelnikom zabawną i wzruszającą opowieść o wyjątkowej przyjaźni i bezgranicznej wierności czworonoga. Jestem pewna, że fani innych psich książek autora będą zachwyceni, a ta lektura przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom czworonogów.

Co więcej, ta książka, podobnie jak bestseller Był sobie pies, została zekranizowana i pod koniec stycznia trafi na ekrany kin.

My już nie możemy doczekać się premiery tej książki. Oczywiście zachęcamy Was do tego, żebyście ją przeczytali, zanim wybierzecie się do kina. Czy czekacie na nową powieść Camerona równie mocno, jak my?

Książkę O psie, który wrócił do domu w naszej księgarni znajdziecie w tym miejscu.

Przeczytaj także