KsiążkoManiacy mają zwyczaj regularnego rozmyślania o wymarzonym obliczu królestwa książek. O takim swoistym raju, przygotowanym specjalnie pod książkowych zapaleńców. Czy to niekończąca się, ogromna, wypchana po brzegi książkami biblioteka z kawiarnią, posiadającą wszystkie napoje i słodkości świata? A może wielka polana, a obok niej las usłany najrozmaitszymi odmianami drzew, gdzie każde z nich, zamiast liści i owoców, obdarowuje człowieka świeżutkimi, pachnącymi farbą drukarską książkami? Im więcej marzycieli, tym więcej wersji książkowego edenu…

Jednak nie zapominajmy o wersjach wspomnianego raju na ziemi. Czy księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl spełnia wszystkie potrzebne wymagania? Przekonajmy się:

Niskie ceny;

Szeroka oferta;

Profesjonalna obsługa klienta;

Szybka wysyłka oraz odbiór osobisty w dogodnej lokalizacji w Białymstoku;

steroid satin al, steroid siparis
steroid satin al, steroid siparis
steroid satin al, steroid siparis
steroid satin al, steroid siparis
steroid satin al, steroid siparis
steroid satin al, steroid siparis
steroid satin al, steroid siparis
steroid satin al, steroid siparis
steroid satin al, steroid siparis
steroid satin al, steroid siparis
steroid satin al, steroid siparis
steroid satin al

Nieustannie pojawiające się promocje i rabaty;

Liczne konkursy i masa nagród książkowych;

Bieżące informacje o nowościach i bestsellerach książkowych;

Łatwy proces zakupowy;

Mnóstwo książek;

Masa regularnie napływających nowości książkowych;

Miła atmosfera;

Dostępne do przeczytania fragmenty książek;

Wspieranie potrzebujących – wspomaganie Fundacji „Pomóż Im”.

Mnóstwo KsiążkoManiaków.

Istny raj na ziemi, prawda? Zapraszamy do nas na zakupy 🙂

Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl to jeden z największych biznesów e-commerce funkcjonujących w północno-wschodniej Polsce. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z Białegostoku. Od początku działalności właścicielom, jak i pracownikom przyświecają klarowne postanowienia: być w gronie najlepszych, sukcesywnie rozwijać się, czerpiąc z e-biznesu i konkurencji to, co najlepsze i tym samym powiększać imperium czytelników w Polsce. Dzięki sumiennej i solidnej pracy oraz dopracowanym z największą pieczołowitością rozwiązaniom, księgarnia TaniaKsiazka zyskała aprobatę setek tysięcy Klientów.

Naszą firmę tworzy młody, dobrze zorganizowany zespół. Dbamy o rozwój Podlasia, środowisko, promujemy uczciwą konkurencyjność oraz niesiemy pomoc potrzebującym – z każdego złożonego zamówienia przekazujemy część pieniędzy na rzecz Fundacji „Pomóż Im” prowadzącej Hospicjum dla Dzieci. Na każdym kroku staramy się pokazać, iż prorodzinne przedsiębiorstwo z tradycjami ma rację bytu na współczesnym rynku.

***

Pakowanie i zgrzewanie książek:

Jak wiecie, towary kupowane w sieci same z siebie się nie zapakują. Byłoby za prosto. Robią to anonimowe osoby, dokładając wszelkich starań, aby zapewnić produktom żelazną odporność, która pozwoli im bezinwazyjnie dotrzeć do swoich odbiorców. Czy zastanawialiście się jak przebiega taki proces pakowania? Przekonajcie się sami…

Towary są grupowane na poszczególne zlecenia. Następnie skompletowane zamówienia trafiają do kasy, gdzie wystawiany jest paragon lub faktura. W następnej kolejności zamówienia trafiają na stoisko “do pakowania”. A tam, zaginając czas i przestrzeń, anonimowi bohaterowie sprawiają, iż Twoje paczki w kilka chwil stają się niemal kuloodporne. Tak właśnie dzieje się magia.

Zgrzewarka jest nowoczesnym i praktycznym urządzeniem służącym do estetycznego zgrzewania folią wybranych produktów. Wykorzystujemy ją głównie do zgrzewania książek w pakiety. Dzięki temu, gdy zachodzi potrzeba skompletowania kilku powiązanych ze sobą książek, wystarczy sięgnąć po wcześniej przygotowany pakiet, tym samym zaoszczędzając czas na zgromadzenie całego zamówienia.

Proces zgrzewania jest banalny i trwa niecałą minutę:

  1. Produkty umieszczane są w specjalnej folii.
  2. Towar trafia do maszyny w celu odcięcia nadmiaru folii.
  3. Włączamy tryb zgrzewania.
  4. I gotowe 🙂