O krok za daleko – Harlan Coben

O krok za daleko - kup na TaniaKsiazka.plO krok za daleko to kolejna już wciągająca i mrożąca krew w żyłach historia, stworzona przez Harlana Cobena. Książka na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 15 stycznia 2020 roku i zainteresuje przede wszystkim wielbicieli thrillerów psychologicznych. Ponieważ autor udowadnia po raz kolejny, że w tej dziedzinie jest niekwestionowanym mistrzem. Tym samym, jeśli poszukujecie wciągających i nietuzinkowych opowieści, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co takiego mają w sobie książki tego pisarza, iż zachwycają czytelników na całym świecie!

O krok za daleko – sekrety nigdy nie umierają

Bohater, Simon Greene, żyje praktycznie na krawędzi obłędu. Ponieważ już od wielu miesięcy szuka swojej córki, Paige. W końcu jednak udaje się mu trafić na jej ślad. Namierza dziewczynę w Central Parku, gdzie ćpuny grają dla pieniędzy przy pomniku Lennona. Jednak na drodze mężczyzny staje Aaron, człowiek, przez którego dziewczyna uciekła z domu. A Paige znowu znika.

Simon nie ma jednak zamiaru odpuścić. Ponieważ za wszelką cenę chce sprowadzić córkę do domu. Jednak sytuacja bardzo szybko się komplikuje. W mieszkaniu, gdzie koczowała dziewczyna, policja znajduje zwłoki Aarona. Poza tym żona Simona zostaje postrzelona i teraz walczy o życie w jednym ze szpitali. W związku z tym bohater musi zadać sobie pytanie, w co wplątała się ich córka? I czy to ona zabiła Aarona?

Mężczyzna, zdesperowany ojciec, zrobi wszystko, by znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania. Posunie się nawet o krok za daleko…

Przypominamy, że nowa książka Harlana Cobena pt. O krok za daleko będzie dostępna na polskim rynku w sprzedaży już od 15 stycznia 2020 roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom twórczości pisarza i wielbicielom thrillerów psychologicznych. Koniecznie sprawdźcie sami, co takiego mają w sobie książki Cobena, iż cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! W końcu nie bez powodu nazywany jest mistrzem thrillerów i gęstej atmosfery niepewności.

Przeczytaj także