O Eberhardzie Mocku – Golem

O Eberhardzie Mocku - kup na TaniaKsiazka.plSeria O Eberhardzie Mocku to jeden z popularniejszych, polskich cyklów kryminalno-detektywistycznych. Jej autorem jest Marek Krajewski, który swoimi powieściami zaskarbił sobie uznanie tysięcy czytelników w całym kraju. Nic więc dziwnego, że każda kolejna książka cieszy się ogromnym zainteresowaniem, w błyskawicznym tempie zyskując status bestsellera. Najnowsza książka z Mockiem w roli głównej pt. Golem pojawi się w sprzedaży już od 29 października 2019 roku. Przypadnie ona do gustu przede wszystkim wielbicielom serii. Jednak powody do zadowolenia mają także miłośnicy kryminałów i mrocznych historii z nutą detektywistyczną w tle. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z cyklem O Eberhardzie Mocku, dziś jest najlepszy moment, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Koniecznie sprawdźcie to sami!

O Eberhardzie Mocku – kilka sów o najnowszej powieści pt. Golem

Breslau, 1920 rok. W mieście pojawia się sekta „mesjaszy”, którzy na ulicach wpadają w taneczny trans. Ich guru i przewodnikiem jest Theodor Jauch, cyniczny i dwulicowy mężczyzna. „Tańczący Jan Chrzciciel”  umiejętnie podsyca tlący się w mieście antysemityzm. Wkrótce jednak on sam stanie się narzędziem w rękach spiskowców. A ci nie cofną się przed niczym, by osiągnąć swój cel.

Eberhard Mock zmaga się obecnie z najstraszniejszym ze swoich demonów. To demon alkoholizmu. W związku z tym każdego dnia walczy z samym sobą. A poza tym próbuje rozwikłać mroczną tajemnicę zaginięcia małej Rosemarie. Ponieważ wie, że jeśli odnajdzie dziewczynkę, raz na zawsze wyrwie się ze szponów nałogu. Jednak by tego dokonać, musi podjąć się wykonania niebezpiecznego zlecenia. Nie ma jeszcze pojęcia, że każdy jego ruch obserwuje tajne sprzysiężenie. Krok za krokiem Mock zbliża się do rozwiązania zagadki i poznaje coraz bardziej przerażające strony natury ludzkiej.

Wkrótce odkryje, kto jest jego przyjacielem, a kto wrogiem. Poza tym już wkrótce zmieni się w budzącą litość i przerażenie kreaturę. I spotka zło, o którego istnieniu nawet nie śnił.

Nową książkę z serii O Eberhardzie Mocku pt. Golem znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także