Nowy salon sprzedaży TaniaKsiazka.pl!

Nowy salon sprzedaży TaniaKsiazka.pl. Tak, tak dobrze widzicie. A wiecie, co oznacza nowy salon? Więcej miejsca i jeszcze więcej książek i książkowych gadżetów w niezwykle niskich cenach! A to wszystko dla Was, nasi drodzy Czytelnicy. Oczywiście, każda nasza przemiana jest spowodowana chęcią zapewnienia Wam jak najlepszej obsługi. A żeby kupowanie i czytanie książek przebiegało jeszcze sprawniej i w bardziej komfortowych warunkach, nasz salon sprzedaży TaniaKsiazka.pl właśnie się powiększył. W związku z tym, czego jeszcze możecie się spodziewać? Cóż, mamy całe mnóstwo pozytywnych informacji! Koniecznie zatem sprawdźcie to sami.

Nowy salon sprzedaży TaniaKsiazka.pl – kilka rzeczy bez zmian

Nowy salon sprzedaży TaniaKsiazka.pl Warto tutaj jednak zaznaczyć, że w całym tym ferworze zmian i nowej odsłony, nie straciliśmy kompletnie głowy. W związku z tym nowy salon mieści się wciąż pod tym samym adresem, co zawsze. Zmieni się jedynie wejście do naszej księgarni, które od tej pory będzie obok. Dla ułatwienia orientacji, obok zamieszczamy mapkę z dojazdem. Poza tym odbiory osobiste waszych zamówień nadal będą odbywały się również w tym samym miejscu. Natomiast w samym salonie TaniaKsiazka.pl przywita was ta sama, jak zawsze, uśmiechnięta załoga, która służy radą i pomocą w każdej, czytelniczej rozterce.

Największej zmianie uległy jednak powierzchnia naszej księgarni oraz asortyment. A właściwie tylko ich wielkość. Od teraz do waszej Nowy salon sprzedaży TaniaKsiazka.pl dyspozycji, drodzy Czytelnicy, jest znacznie więcej regałów po brzegi wypełnionych książkami. Znajdziecie tam również mnóstwo innych gadżetów i przedmiotów, związanych z lekturami, ale nie tylko. Poszerzył się bowiem także zakres naszego asortymentu, dostępnego na miejscu i od ręki. Jeśli więc należycie do tych osobników, którzy muszą wziąć książkę w rękę (i ją powąchać!), nie pozostaje nam nic innego, jak gorąco zaprosić was do naszego nowego, ulepszonego salonu sprzedaży TaniaKsiazka.pl.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli odwiedzicie starą, niestrudzoną ekipę w nowym miejscu. Koniecznie też dajcie nam znać jak wrażenia po wizycie! Wszelkie dodatkowe informacje na temat godzin otwarcia punktu i inne, znajdziecie tutaj. Koniecznie więc to sprawdźcie.

Nowy salon sprzedaży TaniaKsiazka.pl czeka właśnie na Was, zapraszamy!

Nowy salon sprzedaży TaniaKsiazka.pl!

Przeczytaj także