Nowy przekład książki Philipa K. Dicka!

Nowy przekład książki Philipa K. Dicka Cudowna broń - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowy przekład książki Philipa K. Dicka to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości amerykańskiego pisarza. Mowa tu oczywiście o nowym wydaniu powieści pt. Cudowna broń. Komu ta historia przypadnie do gustu? Na pewno każdemu, kto chociaż trochę interesuje się literaturą science fiction. Dick zalicza się do grona pisarzy tego typu powieści, którzy znacząco wpłynęli na rozwój gatunku. Jednak fenomen autora jest zarazem paradoksem. Bo choć od początku swojej twórczości był znany i ceniony w świcie literackim, do końca życia pozostał anonimowym autorem dla szerszej publiczności. Dlatego też istnieje możliwość, że dziś dopiero po raz pierwszy usłyszeliście jego nazwisko. Jeśli tak właśnie jest, to doskonała okazja, by zmienić ten stan rzeczy. Koniecznie sprawdźcie, dlaczego Dick został okrzyknięty Dostojewskim w wersji science fiction!

Nowy przekład książki Philipa K. Dicka – Cudowna broń i jej mniej cudowne działanie

W prezentowanej dziś książce czytelnik znajdzie wszystko to, za co odbiorcy na całym świecie pokochali twórczość Dicka. Mamy tu nie tylko poważne tematy, ale także kwestie i środki, które wydają się zupełnie absurdalne. Tym razem pisarz skupił się na przemyśle zbrojeniowym. Ale zamiast brutalności związanej z wszelkiego rodzaju bronią, temat został zawłaszczony przez rozrywkę. Na próżno szukać tu jego śmiertelnych znaczeń i nieuchronnego zniszczenia.

Poniżej prezentujemy oficjalny opis nowego przekładu książki Philipa K. Dicka, z którym powinien zapoznać się każdy fan literatury science fiction!

Trwa wyścig zbrojeń między blokiem zachodnim i chino-radzieckim. Tak naprawdę jednak Lars Powderdry, główny projektant broni Za-Bloku, tworzy wyłącznie efekciarskie gadżety, urządzenia, które tylko z pozoru są śmiercionośne. Niespodziewanie na niebie pojawiają się obce, wrogie satelity i świat potrzebuje prawdziwej militarnej siły. Za-Blok i Oko-Wschód dochodzą do porozumienia, a Lars musi podjąć współpracę ze swoim radzieckim odpowiednikiem, atrakcyjną Lilo Topczewą. Na dodatek zaczyna się w niej zakochiwać, choć dobrze wie, że Lilo może go w każdej chwili zabić…

Nowy przekład książki Philipa K. Dicka pt. Cudowna broń znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także