Nowości z romansów – sprawdźcie!

Nowości z romansów to doskonałe zestawienie dla wszystkich miłośniczek tego gatunku. Ponadto powody do zadowolenia mają również wielbicielki literatury obyczajowej. Wśród prezentowanych dziś nowości znajdziecie poruszające historie, ciepłe i przepełnione miłością. W związku z tym nawet najbardziej wymagające czytelniczki trafią tu na coś, co spełni ich oczekiwania. Prezentowane dziś książki są już dostępne w sprzedaży na polskim rynku. I warto tutaj również wspomnieć, że każdy z tych tytułów cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród odbiorczyń. Tym samym nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić was do zapoznania się z tym zestawieniem. Zaczynamy!

Przysięgnij, że mnie kochasz - kup na TaniaKsiazka.plNowości z romansów – Przysięgnij, że mnie kochasz

Emiline kocha książki i wiąże z nimi swoją przyszłość. Jednak jej własne literackie projekty od dłuższego czasu stoją w miejscu. By poruszyć wyobraźnię i przywołać wenę, bohaterka decyduje się sięgnąć po najnowszy bestseller tajemniczego pisarza, ukrywającego się pod pseudonimem J. Colby. Z każdą kolejną stroną kobieta zdaje sobie sprawę, że skądś zna tę historię. Wkrótce już nie ma wątpliwości. Jest niemal pewna, że autor książki to Jase, którego nie widziała od ponad dekady. Tym samym postanawia go odnaleźć i dowiedzieć się, dlaczego opisał historię, o której ona starała się zapomnieć.

 Nowości z romansów – Nieidealnie dopasowaniNieidealnie dopasowani - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Zawodowa swatka ma jedną najważniejszą zasadę – nie zakochiwać się w swoim kliencie. Tymczasem Willow nie tylko zakochała się w mężczyźnie, który jest nie tylko jej klientem, ale przede wszystkim najlepszym przyjacielem. Jej jedyne zadanie polegało na tym, by znaleźć mu odpowiednią dziewczynę i udowodnić matce, że jest gotowa przejąć jej biznes. Żadna z tych spraw nie okazała się łatwa. Reid zgodził się wziąć udział w poszukiwaniach tylko po to, by pomóc przyjaciółce zdobyć uznanie w oczach matki. Nigdy tak naprawdę nie interesowały go stałe związki. Teraz im więcej czasu tych dwoje spędza razem, próbując znaleźć Reidowi idealną dziewczynę, tym bardziej Willow chciałaby mieć go tylko dla siebie.

Nowości z romansów - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowości z romansów – Zapomnieć o przeszłości

Alexy wyjechała z rodzinnego Bostonu, kiedy okazało się, że jej ojciec – wzór do naśladowania, jej bohater – prowadzi jednak podwójne życie. Ponadto mężczyzna doprowadził do śmierci swojej kochanki. W nowy miejscu znalazła dobrze płatną pracę, zostając asystentką fotografa, który jest jednym z najbogatszych ludzi w Bostonie. Na jednej z sesji poznaje Caine’a jednak, kiedy ten podaje swoje nazwisko, bohaterka odmawia współpracy. Okazuje się bowiem, że jest to syn kochanki jej ojca, który doprowadził do śmierci kobiety. Nieoczekiwanie między tą dwójką zaczyna iskrzyć.

Nowości z romansów – Dzień kobietDzień kobiet - kup na TaniaKsiazka.pl

Życie Agnieszki znów wywraca się do góry nogami, kiedy na horyzoncie pojawia się jej były mąż. Izabella niedawno przekroczyła trzydziestkę. Na pozór jest szczęśliwą i spełnioną kobietą. W rzeczywistości jednak dręczy ją dotkliwa samotność. W związku z trym, kiedy w jej życiu pojawia się pewien przystojny lekarz, serce bohaterki zaczyna bić w zastraszająco szybkim tempie. Jest też Cecylia nestorka rodu. To matka i babcia, która uwielbia snuć opowieści o dawnych czasach. Bo też dawne jej lata były niezwykle burzliwe i barwne. Jak co roku w Dzień Kobiet spotykają się w kawiarni „u Róży” z bagażem miłosnych doświadczeń i rozczarowań.

Nowości z romansów - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowości z romansów – Żona winiarza

Michel i Ines to świeżo upieczone małżeństwo, które właśnie kupiło winiarnię Maison Chauveau. Jednak II Wojna Światowa zbiera krwawe żniwa. Również i Francja załamuje się pod naporem niemieckiego Blitzkriegu. Już wkrótce Naziści przejmują wytwarzane przez winiarnię zapasy. Ponadto okazuje się, że Michel działa na rzecz Francuskiego ruchu oporu, ukrywając przeznaczoną do walki z okupantem amunicję. Kobieta boi się, że straci ukochanego.

Obok nich mieszka inne małżeństwo, Celine i Theo – prawa ręka Michela. Kiedy docierają do nich pogłoski o aresztowaniu i wywożeniu Żydów, kobieta obawia się o swoje życie. Jest w końcu w połowie Żydówką. Pocieszenie próbuje znaleźć w ramionach męża, jednak na próżno. Pewnego dnia ulega głosowi serca i ukojenie odnajduje w ramionach Michela.

Wiek później w Nowym Jorku starsza kobieta próbuje namówić wnuczkę na wspólną podróż do niewielkiej, francuskiej miejscowości.

Przeczytaj także