Nowości wśród thrillerów – sprawdźcie to!

Nowości wśród thrillerów to zestawienie, które przypadnie do gustu przede wszystkim każdemu wielbicielowi nieco mroczniejszych historii. Jeśli lubicie powieści, które wciągają i intrygują już od pierwszych stron, trafiliście idealnie. Poza tym coś dla siebie znajdą tu również wielbiciele kryminalnych opowieści. Każdej z prezentowanych dziś historii towarzyszy napięta atmosfera, a w miarę rozwijania się akcji, rośnie niepokój. Wśród prezentowanych pozycji znajdziecie międzynarodowe bestsellery, nie zabraknie jednak też polskiego akcentu. Jedno jest pewne, jeśli poszukujecie porywających opowieści, które umilą wam zbliżające się, jesienne dni, koniecznie sprawdźcie to zestawienie.

Dla jej dobra - kup na TaniaKsiazka.plNowości wśród thrillerów – Dla jej dobra

Lilly Blackwood przez lata była ukrywana na strychu, ponieważ znacząco różniła się od innych dzieci. W końcu pod osłoną nocy matka sprzedała ją właścicielowi cyrku. Dzięki dwóm słoniom i ich treserowi dziewczynka odkrywa w sobie siłę i staje się największą atrakcją widowiska. Ponad dwie dekady później Julia Blackwood w spadku po rodzicach otrzymuje ogromną posiadłość ze stadniną koni. Tam na strychu odkrywa tajemnicze fotografie, przedstawiające osobliwą dziewczynkę w cyrku. I pragnie poznać jej historię.

Książka już dostępna.

Nowości wśród thrillerów – Długa noc w ParyżuDługa noc w Paryżu - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Izraelski technik znika z lotniska Charlesa de Gaulle’a z kobietą w czerwieni, a logika podpowiada, że to po prostu przejaw młodzieńczej niedyskrecji. Mimo to Izrael jest w stanie wysokiej gotowości. Ponieważ pułkownik Zeev Abadi, nowy szef Sekcji Specjalnej Jednostki 8200, właśnie przyleciał tym samym lotem, co zaginiony. Tymczasem komisarz Léger z paryskiej policji nie wierzy w takie zbiegi okoliczności. A kiedy drugi młody Izraelczyk z samolotu zostaje porwany z pokoju hotelowego, podejrzenia zostają potwierdzone. W powietrzu wisi ogromny kryzys dyplomatyczny.

Książka dostępna od 30 września 2020 roku.

Nowości wśród thrillerów - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowości wśród thrillerów – Rozpad

Felicity Lloyd zdecydowała się na długą wyprawę glacjologów na antarktyczną wyspę, by uciec od demonów przeszłości. Już niebawem przybije tu ostatni statek tego lata, a ona zastanawia się, czy na pokładzie będzie on. Freddie Lloyd odsiadywał wyrok za morderstwo. Teraz jednak wyszedł i jest na jej tropie. Okazuje się jednak, że jest ktoś jeszcze, kto wie o nich samych znacznie więcej.

Książka dostępna od 15 września 2020 roku.

Nowości wśród thrillerów – Srebrne skrzydłaNowości wśród thrillerów - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Po zakończeniu toksycznego związku Faye rozpoczęła nowe życie za granicą. Jej były mąż przebywa w więzieniu, a ona w końcu skupia się na rozwoju własnej firmy kosmetycznej. Już niedługo planuje podbić amerykański rynek. Kiedy jednak jej życie zdaje się wracać na właściwe tory, ktoś próbuje przejąć jej firmę. W związku z tym Faye musi wrócić do Sztokholmu, gdzie stoczy bój nie tylko o majątek, ale też o siebie i swoich najbliższych.

Książka dostępna od 16 września 2020 roku.

Córka - kup na TaniaKsiazka.plNowości wśród thrillerów – Córka

Kate i jej córkę Becky łączyła wyjątkowa więź, mimo iż ta pierwsza nigdy nie planowała zostać nastoletnią matką. Kiedy Becky dorosła i stawiała pierwsze kroki, jako dziennikarka, matka była z niej ogromnie dumna. Kate nawet w najgorszych snach nie przypuszczała, że już niebawem jej życie zamieni się w prawdziwy koszmar. Wkrótce Becky ginie w tajemniczych okolicznościach, a zrozpaczona matka zrobi wszystko, by dotrzeć do prawdy o tym, co naprawdę spotkało jej córkę.

Książka dostępna od 30 września 2020 roku.

Nowości wśród thrillerów – SłużącaSłużąca - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Julia trafia do domu państwa Borewskich, gdzie ma za zadanie dbać o porządek. Z pozoru zwyczajna i ułożona rodzina zamieni jej życie w koszmar. Już pierwszego dnia dziewczyna otrzymuje propozycję, by zamieszkać w posiadłości, jednak stanowczo odmawia. Przy następnej wizycie w ich domu traci przytomność, a kiedy otwiera oczy, budzi się w prawdziwym koszmarze. Przed nią nierówna walka nie tylko o sprawiedliwość, ale i życie.

Książka dostępna od 14 października 2020 roku.

Przeczytaj także