Nowości i zapowiedzi Wydawnictwa Kobiecego

Nasze ulubione Wydawnictwo Kobiece ma bardzo interesujące plany wydawnicze. Specjalnie dla Was uchylam rąbka tajemnicy, żeby móc napisać o najciekawszych nowościach i zapowiedziach. Jesteście ciekawe, jakie gorące premiery na nas czekają?

Nowości i zapowiedzi od Wydawnictwa Kobiecego. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Nowości i zapowiedzi Wydawnictwa Kobiecego

Nowości i zapowiedzi Wydawnictwa Kobiecego. Kąpiele leśne w TaniaKsiazka.plKąpiele leśne Amos M Clifford (nowość)

To książka, która nauczy Was tego, jak odpoczywać i relaksować się korzystając ze zbawiennego, leśnego otoczenia.

Ten przewodnik po leśnych kąpielach powstał na bazie uzdrawiającej japońskiej filozofii shinrin-yoku, która polega na bliskim kontakcie z naturą. Jest pełen wskazówek dotyczących tego, jak korzystać z dobrodziejstw lasu.

PrzepowiedniaNowości i zapowiedzi Wydawnictwa Kobiecego. Przepowiednia w TaniaKsiazka.pl Gwendolyn Womack (nowość)

Semele zajmuje się badaniem starożytnych rękopisów. W jej ręce wpada manuskrypt z czasów Kleopatry, który opisuje historię związaną w pewną talią kart. Okazuje się, że autorem jest wybitny jasnowidz. Semele znajdzie się w niebezpieczeństwie.

 

 

Mr President. Tom 1. Biały domNowości i zapowiedzi Wydawnictwa Kobiecego. Mr President w TaniaKsiazka.pl Katy Evans (premiera 17.08)

Pierwszy tom cyklu powieści erotycznych. Charlotte i Matthew spotykają się po latach. Mają współpracować przy jego kampanii prezydenckiej. Ta współpraca wywróci ich świat do góry nogami. Fascynacja, pożądanie, zmysły i uczucia. Czego chcieć więcej?

 

Do wszystkich chłopców, których kochałamNowości i zapowiedzi Wydawnictwa Kobiecego. Do wszystkich chłopców w TaniaKsiazka.pl Jenny Han (premiera 17.08)

Nastoletnia Lara Jean pisze listy do chłopców, których kochała. To jej sposób na poradzenie sobie z zawodem miłosnym. Nigdy nie zamierza ich wysłać. Wszystko w życiu dziewczyny się komplikuje, kiedy okazuje się, że pudełko, w którym chowała korespondencję, zniknęło, a listy trafiają do adresatów.

 

Nowości i zapowiedzi Wydawnictwa Kobiecego. Krew hydry w TaniaKsiazka.plElementals. Tom 2. Krew Hydry Michelle Madow (premiera 17.08)

Drugi tom popularnej serii fantasy dla młodzieży.

Nicole i jej przyjaciele odkryli swoje przeznaczenie. Będą musieli je wypełnić. Drużyna Elementals zaczyna intensywnie trenować, żeby mieć szansę w kolejnym starciu z potworami z Kerberosu. W Księdze Ceni znajdą wskazówkę, dzięki której będą mieć szansę, żeby ocalić świat.

Nowości i zapowiedzi Wydawnictwa Kobiecego. Czarna wrona w TaniaKsiazka.plRaven. Tom 2. Czarna wrona J.L. Weil (premiera 17.08)

Raven jest popularną serią fantasy dla młodzieży, w której wojna przeplata się z miłością.

Wyspa Raven Hollow będzie zagrożona. Piper będzie musiała rozdzielić się ze swoim rodzeństwem, żeby zagwarantować bratu bezpieczeństwo. Czy bohaterka będzie w stanie działać racjonalnie, gdy na horyzoncie pojawi się uczucie?

Zapomnij o mnieNowości i zapowiedzi Wydawnictwa Kobiecego. Zapomnij o mnie w TaniaKsiazka.pl K. N. Haner (premiera 24.08)

Marshall przeprowadza się do Nowego Yorku. Ma 28 lat i chce zacząć wszystko od nowa. Poznaje Sarę, z którą zaczyna go łączyć gorące uczucie. Wszystko się układa, ale tylko do czasu, kiedy na jaw wychodzą mroczne sekrety dziewczyny. Marshall zostaje uwikłany w niebezpieczną grę.

 

 

Zapowiedzi Wydawnictwa Kobiecego – wrzesień

Odrobina blaskuNowości i zapowiedzi Wydawnictwa Kobiecegoo. Odrobina blasku w TaniaKsiazka.pl Shari L Tapscott (premiera 21.09)

Riley, absolwentka szkoły średniej, staje przed wyborem, od którego będzie zależało jej życie. Na razie nie ma sprecyzowanych planów na przyszłość, więc postanawia całymi garściami czerpać z wakacji. Poznaje Zeke’a, żeby mu zaimponować, kłamie, że interesuje się rękodziełem. Co z tego wyniknie?

 

Royals. Tom 3. Korona na zawsze Nowości i zapowiedzi Wydawnictwa Kobiecego. Korona na zawsze w TaniaKsiazka.plGeneva Lee (premiera 21.09)

Trzeci tom bestsellerowej serii pojawi się już we wrześniu! Co czeka nas w kontynuacji opowieści o miłości księcia i zwykłej dziewczyny? Zdołali pokonać już wiele problemów i niedługo mają wziąć ślub. Wkrótce po nim zaczynają się problemy. Na jaw wyjdzie tajemnica, którą skrywa książę. Clara znajdzie się w niebezpieczeństwie.

 

Tyle gorących książek, a to jeszcze nie wszystkie nowości i zapowiedzi z Wydawnictwa Kobiecego. 😉

Więcej ciekawych książek znajdziecie tutaj. Po które nowości macie ochotę sięgnąć?

Przeczytaj także