Nowość od Zygmunta Miłoszewskiego!

Nowość od Zygmunta Miłoszewskiego. Jak zawsze - zobacz na TaniaKsiazka.plNowość od Zygmunta Miłoszewskiego pt. Jak zawsze w sprzedaży pojawi się już 23 listopada 2017 roku. I nie ma co ukrywać, że jest to jedna z bardziej wyczekiwanych powieści tego roku. Nic dziwnego, polski pisarz niejednokrotnie udowodnił już, że ma ogromny talent i potrafi porwać Czytelników. Najnowszą książką pokazuje, że żaden gatunek literacki nie ma przed nim tajemnic. A za co się nie weźmie, odnosi ogromne sukcesy. W najnowszej książce nie zabraknie poczucia humoru, z którego słynie Miłoszewski. Nie zabraknie również poważnych tematów, takich jak wykorzystanie drugiej szansy i niebezpieczna gra z losem. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotował swoim fanom!

Nowość od Zygmunta Miłoszewskiego – alternatywna historia

Głównymi bohaterami powieści są Ludwik i Grażyna, małżeństwo, które poznało się w 1963 roku. Ich związek od zawsze napędzany był namiętnością, dlatego też, co roku uroczyście świętują rocznicę wieczoru, w którym się poznali. Wtedy też przychodzi czas podsumowań, planów, a coraz częściej – pożegnań. I kiedy przypada dzień ich pięćdziesiątej rocznicy, Ludwik ma ponad osiemdziesiąt lat, natomiast Grażyna jest tuż przed. Oboje zastanawiają się, czy cokolwiek jeszcze czeka ich w życiu.

Lekarstwem na smutek jak zawsze okazuje się namiętność. A kiedy budzą się rano, okazuje się, że oboje są znów w swoich młodych ciałach. Ponadto wracają też do roku 1963, a historia wygląda zupełnie inaczej od tej rzeczywistości, w której żyli tyle lat. Zamiast pałacu Kultury i Nauki jest wieża przyjaźni polsko-francuskiej. Stolicę Polski łączy ścisły sojusz z Paryżem, a Edward Gierek staje się politykiem opozycji, który porywa tłumy. Czy w tak odmiennej rzeczywistości bohaterowie zdołają powtórzyć swoją wielką miłość? Czy może każde z nich pójdzie tym razem inną drogą? Mają przecież ogromną wiedzę ludzi z XXI wieku.

Bardzo szybko okaże się, że nowy świat kryje znacznie mroczniejsze strony, niż historia Polski, którą znają Ludwik i Grażyna.

Przypominamy, że nowość od Zygmunta Miłoszewskiego pt. Jak zawsze w sprzedaży dostępna będzie od 23 listopada bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj.

Przeczytaj także