Nowość z Uniwersum Metro 2035

Nowość z Uniwersum Metro 2035 Czerwony wariant - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowość z Uniwersum Metro 2035 to nie lada gratka dla wszystkich miłośników literatury science fiction, której akcja dzieje się w postapokaliptycznym świecie. To także doskonała wiadomość dla wielbicieli twórczości Dmitrija Glukhovsky’ego. Ponieważ to właśnie jemu czytelnicy na całym świecie zawdzięczają te wyjątkowe i mroczne uniwersum. Uniwersum, w którym osadzono już sporo historii, stworzonych przez pisarzy z różnych krajów. Warto tutaj również wspomnieć, że prezentowana dziś nowość pt. Czerwony wariant, to dopiero druga pozycja osadzona w Uniwersum Metro 2035. Za tę historię odpowiada Siergiej Niedorub. Pierwsze informacje o tym, iż powieść ma powstać, pojawiły się w 2011 roku. Fanom serii przyszło więc na nią czekać kilka długich lat. Nic dziwnego, że gdy tylko książka ujrzała światło dzienne, od razu wskoczyła na szczyt bestsellerowych list. Koniecznie sprawdźcie, jak tym razem potoczą się losy bohaterów, którzy żyją w kijowskim metrze.

Nowość z Uniwersum Metro 2035 – Czerwony wariant

Czy w obliczu katastrofy, z którą mierzą się bohaterowie prezentowanej dziś książki, los może być jeszcze bardziej okrutny? Cóż, okazuje się, że tak. Pod tonami ziemi i gruzu znika najdłuższa nitka kijowskiego metra, natomiast dwie pozostałe przetrwały bez szwanku. Jednak widma „czerwonej” linii przypominają o sobie w każdej tajemnicy i zagadce wszystkich kolejnych lat. Nikt nie łudzi się, że ktoś mógł tam przetrwać. A jednak ten sam los potrafi być okrutny i nieobliczalny…

Stalkerzy Krzyża podczas kolejnego z wypadów na powierzchnię, znajdują nieznanego człowieka w mocno zniszczonym skafandrze ochronnym. Nieznajomy jest zupełnie obcy w świecie metra i nikt nie umie powiedzieć, kim jest i skąd przybył. Nie licząc miejscowej dziewczyny z uszkodzonym mózgiem i psychiką dziecka. Jej wspomnienia mogą rozwiązać tę zagadkę. Jednak, aby do nich dotrzeć, potrzeba kogoś, kto będzie w stanie się z nią porozumieć.

Dziecięcy nauczyciel Jon podejmuje się przeprowadzenia dziewczyny na drugi koniec Krzyża. W tych dzikich i odległych rejonach znajduje się bowiem jej lekarz. Jednak sprawa nie jest prosa jeszcze z jednego powodu. Ktoś usilnie stara się im przeszkodzić w tej misji. I nie cofnie się przed niczym… Okazuje się, że ktoś wciąż jeszcze zna tajemnicę „czerwonej” linii.

Nowość z Uniwersum Metro 2035 pt. Czerwony wariant znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także