Nowość od Valentiny Fast już niebawem!

Nowość od Valentiny Fast Zamek z alabastru - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Valentiny Fast to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Autorka serca Czytelniczek na całym świecie podbiła bestsellerową serią Royal i to właśnie z nią związana jest prezentowana dziś nowość. Książka pt. Zamek z alabastru to już trzeci tom cyklu, który pokochały miliony dziewczyn i na polskim rynku będzie dostępna od 11 września 2018 roku. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z powieściami tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Zwłaszcza, jeśli literatura młodzieżowa to wasz ulubiony gatunek. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowość od Valentiny Fast – powrót do królestwa Viterry

Główną bohaterką powieści jest Tatiany, która została zgłoszona do eliminacji wyboru żony dla księcia. W trzeciej już części dziewczyna rywalizuje już jedynie z jedenastoma kandydatkami. Jednak Tatianie wcale nie zależy na odkryciu tożsamości księcia i zdobyciu korony. Jest coś znacznie ważniejszego – to coraz głębsze uczucie, jakim darzy jednego z młodzieńców. Ale nie tylko ten fakt skutecznie odwodzi bohaterkę od głównego celu eliminacji, w których wzięła udział. Brak skrupułów i egoizm innych kandydatek dostatecznie zniechęcają Tatianę do dalszej rywalizacji. A przy tym wszystkim nie bez znaczenia pozostaje noc deszczu meteorytów.

Nowość od Valentiny Fast to przede wszystkim doskonała propozycja dla wszystkich nastolatek i nieco starszych dziewcząt. To niezwykle wciągająca historia z romantycznym wątkiem, która zapewnia mnóstwo rozrywki. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej międzynarodowy sukces to nie kwestia przypadku. Każdy z tytułów serii Royal szturmem wdzierał się na szczyt bestsellerowych list, by pozostać tam na długie tygodnie. Podobnie jest w przypadku prezentowanej dziś książki. Warto też wspomnieć, że historia osadzona w królestwie Viterry to nie tylko rywalizacja dziewcząt o wymarzonego mężczyznę. Perypetie, w które wplątana została Tatiana, to przede wszystkim fascynująca gra pozorów i tajemnice ciągnące za sobą kolejne niewiadome.

Przypominamy, że książka pt. Zamek z alabastru będzie dostępna na polskim rynku już od 11 września bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj.

Przeczytaj także