Nowość od Roberta Galbraitha – Zabójcza biel!

Zabójcza biel - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Roberta Galbraitha to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości autora, a właściwie pisarki. Ponieważ czytelnicy z pewnością orientują się, że pod tym pseudonimem ukrywa się sama J.K. Rowling. Tym razem powraca z powieścią pt. Zabójcza biel, która na polskim rynku będzie dostępna od 28 listopada 2018 roku. Jeśli zatem jesteście wielbicielami kryminałów i sensacji, koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Warto tutaj również wspomnieć, że prezentowana dziś książka jest już czwartą częścią przygód  Cormorana Strike’a. Jesteście ciekawi, jakie wyzwania tym razem autorka postawiła przed bohaterem? Koniecznie to sprawdźcie! Gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić.

Nowość od Roberta Galbraitha – prywatny detektyw znów w obliczu wyzwania

W agencji Cormorana Strike’a i jego wspólniczki, Robin Ellacott pojawia się Billy. Młody mężczyzna wygląda na bardzo zdesperowanego. Prosi detektywów, by ci zajęli się sprawą zbrodni, której był świadkiem w dzieciństwie. Historia opowiadana przez klienta brzmi wiarygodnie, mimo że on sam sprawia wrażenie chorego psychicznie. Cormorana, chcąc dowiedzieć się czegoś więcej, zaczyna wypytywać Billy’ego o szczegóły. Ten jednak spłoszony dociekliwością detektywa, ucieka.

Bohaterowie mimo to postanawiają zgłębić sprawę zagadkowego morderstwa sprzed lat. Tym samym śledztwo poprowadzi ich przez mało uczęszczane uliczki Londynu. Trafią również do zakamarków parlamentu i ostatecznie wylądują w tajemniczej rezydencji na wsi. Jakie przygody czekają na bohaterów? Czy sprawa, którą się zajmują, miała w ogóle miejsce? I dlaczego Billy miałby kłamać?

Jeszcze raz przypominamy, że nowość od Roberta Galbraitha, a właściwie J. K. Rowling będzie dostępna od 28 listopada bieżącego roku. Książkę pt. Zabójcza biel znajdziecie tutaj. Warto również wspomnieć, że seria z Cormoranem Strikiem stała się podstawą popularnego serialu, którego produkcją zajęło się BBC. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z nową odsłoną twórczości Rowling, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Okazało się bowiem, że autorka doskonale odnalazła się w kryminalnej serii dla dorosłych. Nie bez powodu książki w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów i stają się międzynarodowymi hitami. Sprawdźcie sami!

Przeczytaj także