Nowość od Rachel Abbott – Tom Duglas powraca!

Nowość od Rachel Abbott Podejdź bliżej - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Rachel Abbott to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarki. Powody do zadowolenia mają także wielbiciele thrillerów psychologicznych i kryminałów. Powieść pt. Podejdź bliżej jest już właśnie dostępna na polskim rynku i przedstawia losy słynnego już inspektora Toma Duglasa. Seria z tym bohaterem w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem, a każda książka z cyklu szturmem podbija szczyty bestsellerowych list. Nic dziwnego, Abbott doskonale wie, jak zbudować napięcie i trzymać odbiorcę w niepewności aż do ostatniej strony. Historie, które tworzy, wciągają do reszty i zapewniają sporą dawkę emocji. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości! Dziś jest na to idealny moment.

Nowość od Rachel Abbott – Podejdź bliżej

Czytelnicy po raz kolejny mają okazję poznać przygody bystrego i bezkompromisowego inspektora Toma Duglasa. Tym razem bohater będzie musiał zmierzyć się z jednym z najtrudniejszych śledztw w swojej karierze.

Kobieta w dniu własnego wieczoru panieńskiego widzi coś, czego nie powinna. Inna natomiast ucieka przed swoim socjopatycznym partnerem, a trzecia kobieta proponuje jej pomoc. Pojawia się też ofiara, oczywiście płci pięknej, której zwłoki zostają odnalezione w parku. Jednak na ciele ofiary nie ma żadnych śladów walki. Policja nie zna również jej tożsamości ani nie wie, co tak naprawdę było przyczyną śmierci. Jest jeszcze jedna, dziwna rzecz. Ofiara nie ma na sobie butów, a nic nie wskazuje na to, by przyszła w to miejsce boso. Zwłaszcza iż panował wielki mróz, a dookoła zalegały hałdy śniegu.

Inspektor Tom Duglas ma twardy orzech do zgryzienia. Czy ktoś manipuluje kobietami, prowadząc własną mroczną grę? Jedna rzecz w tej sytuacji jest pewna. Jeśli mężczyzna szybko nie rozwikła tej zagadki, już wkrótce mogą pojawić się kolejne trupy.

Nowość od Rachel Abbott to potwierdzenie, że pisarka nie bez przyczyny została okrzyknięta brytyjską mistrzynią thrillerów psychologicznych. Książkę pt. Podejdź bliżej znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także